Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gyors segítség kellene van...

Egymegiettember kérdése:

Gyors segítség kellene van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés

sziasztok,az lenne a kérdésem hogy , ha valaki teljesen azt az érzést érzi mint amit ez a srác leirt kérdésben, az baj? tehát van egy barátom aki kb. 5-ször tépett életében / 16/F

És 3-szor nagyon gyengét szívott elmondása szerint,2-szer meg kicsit erősebbet,elmondása szerint 0,4-et toltak 4-en.

és most azt veszem észre rajta hogy olyan mintha mindig fű hatása alatt lenne,már 2 hete nemszivott,és nem is kivánja,sőtt undorodik tőle szerintetek mi a megoldás? ez egy elvonási tünet lehet? és ha igen meddig tart? és mit kellene csinálnia hogy elmulljon? válaszotokat várom

mellesleg ez az érzése 1 hét mulva jött meg eggyik pillnnatrol a másikra,tehát mi lehet az oka vagy miez,mit mondjak a barátomnak ami meggyugtatná? Előre is köszönöm, 17/L


2011. nov. 9. 09:33
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Olyan mintha a lelked ki be szállna és nem tudsz koncentrálni csak 1 dologra (beszűkül a látótered) és néha megijedsz mikor azon kívül észre veszel valamit. Nem igazán érzed a bőröd és pl ha hátrahúzod az ujjad annyira nem érzed hogyha nem figyelsz oda le is töröd. Egyáltalán nem vidám. Ez normális? volt már valakinek hasonló? megijedtem, mert nem így szokott hatni.


Ennyire azért nem durva mert azt észre venném a haveromon mindig csak azt mondja hogy olyan érzés mintha nem a saját testében lenne,és az hogy megied dolgokon az még és kb ennyi ötlet?

2011. nov. 9. 09:35
 2/18 anonim ***** válasza:
Menjetek el mindketten elvonóra, mert belepusztultok, tönkremegy az életetek! 30 éves korodra úgy akarsz kinézni, mint egy hetvenéves nyanya? Meg a híd alatt, parkban akarsz aludni? Meg mindent megtenni egyetlen adagért?
2011. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szia,nincs rászokva,sőtt nem kivánja az anyagot,2 hete nem szivott és egyáltalán nem kivánja , akkor ez az elvonási tünet lehet? és ha igen akkor meddig tart?
2011. nov. 9. 09:50
 4/18 anonim ***** válasza:
Elvonási tünet csak akkor van, ha valaki függő, azaz rá van szokva. Mégegyszer hangsúlyozom: Hagyjátok abba, amíg nem késő!
2011. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,mellesleg nem vagyunk rászokva,mondom a barátom életébe 4-szer max 5-ször próbálta ki, ja és a barátom most elkapott egy virust és lehet hogy az okozza? hasmenése van meg ilyesmi volt már orvosnál is egész hétre kiirták,de tuti hogy nem attol van?
2011. nov. 9. 10:40
 6/18 A kérdező kommentje:
Illetve ha valaki fogyasztott cannabist az már soha többet nemlehet egészséges?
2011. nov. 9. 10:43
 7/18 anonim ***** válasza:
Megoszlanak a vélemények, mert olvastam olyan orvosi értekezést, amelyben az áll, hogy egy adag füves cigi is maradandó változást okoz az agyban, míg mások szerint a füves cigi ártalmatlan. Viszont több ismerősöm a szemem láttára ment teljesen tönkre pár év alatt, némelyik olyan, hogy már értelmesen beszélni sem tud, ketten pedig meghaltak.
2011. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nem eszik azért olyan forrón a kását. A fűre alapból sem lehet rászokni, "csak" lelki függőséget okoz. Van egy csomó ismerősöm, aki kipróbálta/élt vele, egyik sem ment bele tönkre, nem lett tőle függő. Persze hogy roncsolja az agyat, de gondoljunk bele: az alkohol legalább ugyanannyira, ráadásul a vesére, a májra és a többi szervünkre is jobban kihat, ennyi erővel ugyanúgy lehetne illegális az alkohol is. Nem hiszem, hogy a cimborád a spanglitól érzi magát így. Ne pöfékeljen többet, én azt mondom!
2011. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
szia,köszi a segitséget,szerintem nem irtam de pont most kapott el egy virust és lehet hogy az okozza.
2011. nov. 9. 15:39
 10/18 A kérdező kommentje:
és nekem az az álláspontom hogy ilyen kicsi adagban semmi baja nemlehet,mellesleg nem iszik nem cigizik
2011. nov. 9. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!