Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigarettát szeretné...

Nonababy kérdése:

Elektromos cigarettát szeretnék venni anyukámnak. Ő világos kék szofit szív, és nem tudom hogy egyáltalűn milyen márkájú, és mennyire drága elektromos cigit vegyek neki? meg hogy milyen patront ami hasonlít erre a világos kék szofi ízére?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az e-cigi semmilyen cigi ízére nem hasonlít, pont ezért sz*r. Nagy esély van rá, hogy anyukád nem fogja használni az e-cigit, én is inkább az igazit szívnám.
2011. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán lehet kapni kb.1700ft-ért,viszik,mint a cukrot,megbízható az illető,ha jól láttam pesti átvétellel,postáz is.A patron bele 400 ft /csomag,egy patron 150 db szálnak felel meg.Januárban én biztos innen fogok rendelni.Ha világoskék szofit szív,akkor sztem közepes erősségűt vegyél(háromféle van,erős,gyenge,közepes),és dohányízűt,h minél inkább hasonlítson az igazira.Egy próbát megér.
2011. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!