Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3500Ft-ért jó egy e-Cigi...

Adam934 kérdése:

3500Ft-ért jó egy e-Cigi szett? 10db patronnal, mindenféle töltővel

Figyelt kérdés
Egy ilyen szett kb meddig lenne elég? Anyagilag jobban megéri mint cigit venni illetve cigit tölteni? (most azt hogy melyik egészségesebb azt ne firtassuk mert hallottam h az e-cigi káros, nem káros). Milyen patront érdemes venni? Ami fel van töltve és nem tudom után tölteni, vagy amelyiket után tudom tölteni?
2012. febr. 9. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a szettet 1500-2000-ért már megkapod:


[link]

2012. febr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy patron 10-15 szál ciginek felel meg. attól függ, ki mennyi pippantást igényel egyszerre. Tehát egy doboz 10db-os patronszett, ami 350-500ft között mozog, akár 7doboz cigivel is felér. Alsó hangon is 5000ft megtakartás. De hogy helyettesiti e az igazi cigit.. Hááát... tesóm helyett inkább olyan, mint a vizipipa. Egy nagydohányos ismerős szerint viszont jó, azóta igaziból kb ötödét szivja. 2000forintot megér szerintem. 3500ért sok az ugyanilyen. szerintem
2012. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ne szórakozz marhaságokkal...

Mielőtt bármit vennél, mozizz egy kicsit.


http://www.youtube.com/watch?v=stOLak0iE8A

http://www.youtube.com/watch?v=Z96yxw5h73E


Hátradől, kukorica+kóla, videókat megnéz, feje tágul, esze jön... aztán okosan dönt.

2012. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3-as köszi a videókat sajnos kukoricám nincs kóla az van és nagyon tanulságosak voltak. Amúgy jól sejtem, hogy ezeken a videókon Te szerepelsz? :)
2012. febr. 26. 13:27
 5/6 anonim válasza:
2000-3500Ft-os cigik nem érnek semmit
2012. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ne vegyél meg ilyeneket, mert ez csak pénzkidobás. Na persze én is egy EH-val kezdtem, de te ne ess ebbe a hibába. Olyat ne vegyél amely ilyen kis lyukasztós patronnal működik, mert az egy rakás .... Az sem igaz, hogy ami abban van folyadék, az elég 10-15 szál cigarettára. Van amelyik kicsit hosszabb ideig adja a füstöt, de van amelyik 5-6 slukk után kimerül. Tudom, mert nekem is volt ilyen. Inkább válassz innen egy kicsit komolyabbat.

[link]

Hidd el, hogy megéri, mert megspórolod magadnak azt a 3500,-ft-ot, amelyet csak úgy kidobnál az ablakon, és utána beruháznál egy komolyabbra.

Remélem segítettem jobb belátásra bírni téged.

Üdv

2012. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!