Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha kiszedem a zöld teát a...

Ha kiszedem a zöld teát a filterből, és azt szívom el, akkor annak milyen hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Többen azt mondták hogy kissé be lehet tőle állni. Ez tényleg így van? Filterrel, vagy anélkül kell szívni? Mennyit fejenként?
2012. márc. 29. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát köhögni fogsz tőle rendesen, de nem lesz olyan hatása, mint amilyent várnál. Büdös füst lesz, élvezet nélkül.
2012. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
44%
A filteres teába nem sok teát találsz. Inkább földet meg patkányszart. De sok sikert :DDD
2012. márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen hatása nem lesz. A zöld tea nem tartalmaz halucinogén vagy tudatmódosító anyagokat.
2012. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szegény második, nem tudom te hol nőttél fel...
2012. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi hatása nincs,csak rosszul leszel tőle és baromi büdös.Tapasztalat.
2012. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Olvastam valahol hogy filteres teába csak a tea legszarabb része kerül bele, a maradék... Nem a levegőbe beszélek :D
2012. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem punk haverom adott egy darab újságpapírt és egy filter teát, hogy én most ebből cigit kell, hogy csináljak neki. Ugyan sikerült, de folyt a nyála, majdnem elhányta magát, nagyon undorítóan nézett ki. Aztán a végén nyugtázta azzal, hogy :,,Ez kúrva szar...de azért kúrva jó." (magyarul szar, ki ne próbáld :D)
2012. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!