Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipa alkohollal?

Vizipipa alkohollal?

Figyelt kérdés

én azt mondom baromság!!

Egyik barátnőmtől hallottam,hogy hivatalos volt egy vasárnapi születésnapi bulira.Először csak italok voltak beszerveze.Hozzáteszem a lány 14éves.Utána aztgondolta menő a vizipipa de alkohollal.Hogy a víz helyett alkoholt öntenek bele.Mert hogy ez olyan \'menő\' főleg ha ugyanolyan \'menő\' emberkéket hívnak oda..

De a lány nem is ilyen..És mindez egy pihenőparkolóban lesz..

Barátnőm else fog rá menni.


2009. jún. 19. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Akkor most mi a kérdés, merthogy nem a vizipipa az tuti? Nekem ez inkább olyan panasznak tűnik, nemtom mi bánt, de inkább a barátnőddel kéne megbeszélni, mint itt.


Vizipipába amúgy lehet alkoholt tenni, ha vacak piákat mi is bele szoktuk önteni a buli vége felé, ugyse issza meg senki, kárba meg ne vesszen. Azmeg, hogy menő vagy nem menő a kis tiniket érdekli, de majd ők is kinőnek belőle.

2009. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nah jó de mágis 14éves.. és állittólag még nemis vizipipázott.Meg a lány nem is ilyen..Barátnőmmel már beszéltem.Ő inkább else megy rá.
2009. jún. 19. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Jó és ezzel mi mit tudunk kezdeni? Igen lehet beleönteni, de semmi köze ahhoz, ami a te bajod.
2009. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Sztem ugyan olyan mintha vizipipáznál és mellé innál.
2009. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem is olyan mintha innál mellé, de minőségi piát mi se pazaroljuk a pipába, csak ami már tényleg nem kell senkinek, de egyébként szerintem ez semmi extra dolog.
2009. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy lehet beleönteni piát a vizipipába, de ha nagyon erős és ha csak piát öntesz bele akkor elveszi a dohány ízét. Én egyszer próbáltam h rumot meg bort öntöttem bele töményen.. meg se tudtam szívni, olyan erős volt:S


Ezt a választ azoknak írom akiket érdekel az, ami a kérdés nagybetűs része, nem pedig a panaszkodásod! :D

2009. júl. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet bele alkoholt önteni, de rontja a füst és a dohány ízének minőségét. nem éri meg egyszerűen.. nem hiába hívják vízipipának és nem alkoholpipának
2009. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én a tartályba sajnálnám a piát:) de ha a dohányra locsolsz kicsit azis elég jó(Y) én abszinttal próbáltam, és nem bírtam utána felállni:DDDDD
2011. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Lehet bele alkoholt önteni de az felfog szívódni a tüdejében és elég rendesen kifogja ütni

Olyan lesz mintha megitta volna.

2011. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ImmmI666 válasza:

A "Vízipipa alkohollal?"Kérdésedre tudok válaszolni a többi értelmetlen bocsi

Személyes tapasztalat volt:

Elsőnek haverokkal kb 5 lehettünk amikor kitaláltuk Öntsünk bele Pálinkát eről 2 dolgot kel tudni

1 Pazarlás a fincsi páleszt belebaszni.

2 A füst íze se érződik olyan jól (azaz a dohányé )

szóval szépen megtömtük a pipámat aztán beleöntöttük a páleszt. tipipkusan olyan mint ha simán pipáznál csak van valami érdekes alkoholos íze( nem finom íz) aztán így ennyi volt majd rá 1 picire Elkezdett a fejünk fájni nem tudjuk miért talán az alkohol(vagy a sok Vízipipa után) azt nemtudom de tény hogy azelőtt nem fájt szóval én nem ajánlom : ).

2011. júl. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!