Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Allen Carr:Rövid úton leszokni...

Allen Carr:Rövid úton leszokni a dohányzásról. Kinek jött be?

Figyelt kérdés
Nekem eddig ez volt az egyetlen hatékony módszer,33 napja nem cigizek (előtte max 3 óráig bírtam azt a tudatot,hogy többet nem gyújthatok rá).De viszont a hiányérzet megmaradt bennem.Lehet,hogy még egyszer el kellett volna olvasnom a könyvet?Elkapkodtam?Amikor elolvastam,azt éreztem,amit írt:lelkesedést.Aki ezzel a könyvvel szokott le,tényleg nem érzett semmit az elvonási tünetekből?Én bizony megéreztem,nem kicsit.Rosszul értelmeztem valamit?

2012. ápr. 19. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Feleségemnek és nekem is bejött. 20-20 év dohányzás napi 2-2 doboz rendszeresen. Lassan 2 éve nem szívjuk...

Első 5 napon éreztem elvonási tüneteket, de semmi több.

2012. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 brigike78 válasza:
Én 1,5 éve szoktam le és meglepődtem milyen simán ment. Jegyzeteltem a könyvből számomra fontos mondatokat és olvasgattam, mindig segített. 33 nap után szerintem az ember személyisége is változni kezd, én is kerestem önmagam, minden megváltozott (ez nem mindig jó érzés), majd csodás lett. Keress vmi jó hobbit! És egy szálat se, tudod!!
2012. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is szinte csak jó dolgokat tapasztaltam,amióta leszoktam,megérte.Csak engem nagyon megviselt az elején,meg néha még most is furcsa,hogy nem dohányzok.De ez a hiányérzet néha-néha megjelenik.Bár hallottam olyan esetről is,hogy valaki fél év után szokta meg,hogy nem cigizik...hobbim van,csak azt anno cigi mellett csináltam,most az is furcsa.
2012. ápr. 19. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mennyi ideig dohányoztál?

Milyen fajtát szívtál és egynap mennyit?

2012. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bejött :D és nem hiányzik egyáltalán a cigi
2012. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy elkapkodtam a könyvet:(
2012. ápr. 21. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!