Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék leszokni a dohányzás...

Szeretnék leszokni a dohányzásról mert akkor végre talán tudok picit hízni! Kinek mi segített a dohányzás abba hagyásánál? Gyogyszer vagy rágó vagy valami más? Azt tudom akkarat kell hozzá de sajnos nekem az kevés van. Köszönöm a segítséget.165/55l

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A Champix nevű gyógyszernek elég jók a leszoktatási statisztikái, a háziorvos írhatja fel. Igen, a leszokók 90 százaléka hízik, többek között ez is nehezíti a leszokást. (Mert általában hízni nem akarnak.)
2012. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nikotinmentes e cigi.Nekem az bejött.:)Tökre hasonlít a vízipipára.
2012. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ne aggódj,ha leteszed,nagy valószínű,hogy fogsz hízni.Szerintem ilyenkor mindenki felszed pár kilót.2 voltam.
2012. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elektromos cigi. Nekem ezzel sikerült.

Nekem sincs akaraterőm, sőt, az igazat bevallva a lelkem mélyén le sem akartam szokni, hiszen az életem részévé vált, nagyon szeretek dohányozni, pedig tudom, hogy milyen hátrányai vannak. Ezért nagyon örülök, hogy rászántam magam és vettem egy készüléket (több hetes forum topicoc olvasása után), bárcsak hamarabb tettem volna. Nekem teljesen kiváltja a hagyományost, amikor szívom, tényleg mintha igazit szívnék, csak sokkal jobb az íze, az anyagiakról nem is beszélve.

2012. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

E-CIGIT,hol tudok venni?

2012. ápr. 23. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el, ebben vannak leírva a felhasználoi tapasztalatok és üzletek.
2012. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs, link lemaradt.

[link]

2012. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!