Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Erős dohányos férfi vagyok (2...

Erős dohányos férfi vagyok (2 doboz barna szofi). Elég kevesen fogadják el. Van, akinek van ezzel kapcsolatban akár pozitív, akár negatív tapasztalata? Fiúk, lányok? Bár nőben elég ritka a nagy bagós.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 10:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%

hát én egy csomó erős bagós nőt ismerek... :D

engem nem zavar, én is dohányzom...bár azért a napi 1 dobozt is próbálom csökkenteni..

akkor szoktam rá, mikor a páromat nem tudtam leszoktatni róla...hát rászoktam én... :D

azóta ő leszokott, én meg élvezem...és nem akarok...

akinek meg nem tetszik elmehet a búsba... 27/nő

2012. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%

A barna szofival kapcsolatban van-e negatív tapasztalat, vagy a dohányzással?

Én személy szerint rosszul vagyok a dohányzó emberektől. Sosem kezdenék dohányzó férfival, egyszer elég volt belőle. Amikor az arcomat simogatta, akkor is a cigaretta szagát éreztem az ujjain, a szájában, a hajában, a ruháiban, mindenében. Nagyon taszított, nem is tudtam hozzá közel kerülni.


23/N

2012. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Sok erős bagós nő van, ahogy írta az egyik válaszoló is.

Olyanok közt kell keresgélni. Általában a nemdohányzó ismerőseimnél kritérium, hogy a párjuk se cigizzen.


Engem addig nem érdekel, amíg nem kell huzamosabb ideig szagolni a füstöt. Szerintem a dohányzási tilalom is túl szigorú.

Viszont anyósomin ki tudok akadni, gyárkéményként füstölgött terhes sógórnőm mellett, és esténként is mindig rágyújtott lefekvés előtt, telibszva a házat füsttel estére-természetesen szellőztetni úri dolog. :I

2012. ápr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A tilalom valóban durva... majd megnézem azt a nemdohányost, aki 40 fokba bevonul oda, ahova én nem mehetek... ehelyett kint fog ülni a kv-zó teraszán, ahol meg így nem lesz hely...
2012. ápr. 26. 10:22
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

Én sem hiszem, hogy együtt lennék egy emberrel, aki napi két doboz cigit szív.

Egyrészt ha hosszútávú kapcsolatot tervezek, akkor nem igazán szeretnék azon aggódni, hogy na mikor is derül ki vmi rosszindulatú daganat a bagó miatt.

Aztán a gyereknemzéshez sem éppen f.sza, ha az ember napi két dobozzal szív.

Emellett iszonyat sok pénz, amit másra is el lehetne költeni.

2012. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Nem dohányzóként én is durvának tartom a tilalmat.

Nekem hozzá tartozott a péntek esti kocsmázgatásokhoz a cigifüst. Most neg barátaim rohangálnak ki, hogy rágyújthassanak.

2012. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
én nő vagyok napi 1 és negyed doboz fogy el kb :) 4 éve párkapcsolatban élek,párom is dohányzik,de ha nem lenne párom,pl nem kezdenék olyannal aki nem dohányzik..Mert nem akarnék mindig azon vitatkozni hogy jaj megint rágyújthatsz,jaj de büdös vagy stb..:)
2012. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen...a kocsma alapvető jellemzője. Másik: miből is van bevétel? Jövedéki adó...ami a cigin nem kevés. Csak az adó a cigi árának kb. 70 %-a. A kisebb helyek simán tönkremennek, mert mostmár bárhova bemehet az ember. Azt megértem, hogy kórház, étterem, stb.
2012. ápr. 26. 10:32
 9/30 anonim ***** válasza:
38%

Azért azt megkérdezhetem, hogy mégis mi a francért lettem lepontozva?

A kérdező véleményt ér, én pedig leírtam, hogy nem lennék együtt ilyen emberrel.

Mégis mi a szarért kellett lepontozni? Én se pontoztam le senkit azét, mert nem értek egyet az ő meglátásával.

Elég szánalmas dolognak tartom ezt.

2012. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%
ée=kért
2012. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!