Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nálatok milyen betegségek...

Nálatok milyen betegségek alakultak ki a dohányzástól?

Figyelt kérdés
Nekem az ereim szívták meg.De nem annyira.5 évig cigiztem.Amúgy meg nem kaptam levegőt.

2012. máj. 9. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én asztmás lettem tőle.Már nem dohányzom,de az asztmám megmaradt.
2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem dohányzom, családom: nagybácsi 45 szívinfarktus, eltemettük . Tesója 60 tüdőrák, eltemettük. Lánya 35 érszűkület. Amputációval riogatják...:(
2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szívritmuszavar, magas vérnyomás, asztma. Az első kettőre gyógyszert szedek, a harmadikra inhalálót használok.

De még mindig cigizek :)))))

Csak már napi 20 helyett csak 4-5 szálat.

2012. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálam még érszűkület veszély is van.:(
2012. máj. 9. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Érszűkületem és asztmám lett. Tüdőkapacitásom szinte nulla.

5 éve tettem le, 8 évig szívtam.

Keresztapám 50 évesen gégerákot kapott. Sugarazták, kemózták, kivették az egész gégéjét. Megmaradt, de már nem fog többé beszélni.

Szívfacsaró, hogy nem tud kommunikálni az unokájával és még az orvosok szerint élhet 30 évet, de milyen az így?

2012. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tanuljon meg jelelni, és ha az unoka még kicsi, akkor ő is át fogja venni. Ha már nagyobb lesz, akkor neki is külön meg kell tanítani.

Nekünk az egyik rokonunk szintén így járt, és nehezen viselte. Inni kezdett.

2012. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs, elfelejtettem, hogy a nagyapáról van szó. A gyerek akkor érti meg a jelnyelvet, ha elég gyakran találkozik jelelőkkel. Ha a hetenkéntinél ritkán találkoznak, akkor ajánlom a jelnyelvi játszóházat.

Vagy lehet logopédián jelbeszédet tanulni, ami szemléletes, de nem lehet vele mindent elmutogatni. Bár az egyik nem zárja ki a másikat. Interneten is több jelgyűjtemény van.

2012. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden reggel rekedtes hang, nehézlégzés, gennyes, sárgás köpet... 2 éve vagyok "láncodhányos" (max 1 órát bírok ki cigi nélkül), de előtte passziv dohányos voltam...
2012. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!