Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol tudom a legolcsobban...

Hol tudom a legolcsobban beszerezni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kezdő vizipipázó vagyok :) , úgy hogy ne nézzetek hülyének. Székesfehérváron hol tudok a legolcsóbban beszerezni vizipipa dohányt és szenet? Mert már maga a vizipipa megvan.

2012. jún. 17. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen be mész egy dohányboltba és kérsz vízipipába szenet meg megkérdezed milyen dohány van bele ekkor valószínűleg sok ízesítettet fel fog sorolni .
2012. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De székesfehérváron van sok vizipipa üzlet nem tudom melyik a legolcsóbb?
2012. jún. 17. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok székesfehérvári úgyhogy nem tudok üzletet mondani de nem olyan drágák ezek . Én a legközelebbibe mennék de ha van időd rá akkor bemész párba és megkérdezed és ahol a legolcsóbb oda vissza mész és nyugi nem néznek majd hülyének .
2012. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :) Ment a zöld pacsi :)
2012. jún. 17. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval: boltot nem tudok mondani de! a dohányok ára ugyanaz (elvben mert zárjegyesek) a legjobban szerintem jeff's seven elements instant dohánnyal és ízesítővel jársz, 40 gr száraz dohány +lötty 2000-2300 közt van és 200 gramm dohányod lesz ami minimum 4500 forint 40 -50 gr es játék csomagokban. persze dohányból van még ezer féle, innen fölfelé, az összekeverést keresd neten/kérdezd meg shopban. szenek: ha nincs gáztűzhelyed /gázlámpád akk three kings 44 es vagy mini pipa esetén 33 as szén kell ez 390-660 ig mehet ismereteim szerint, öngyulladós. ha van a fenti gyújtóforrásból valameik akkor veszel cocobrico/bamboocha/coco-coal szenet ez nem öngyulladós de 1 kg kb 1500 forint, és sokkal tovább kitart mint az öngyulladós ami 10 db/cső illetve nem terheled a szervezeted egy rakat nehézfémmel ami a gyujtórétegben van.ha írsz üzit privátban szívesen segitek.
2012. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Székesfehérváron a Budai út 12. Nemzeti Dohányboltban 80 féle ízben vízipipadohány és 30 féle shisha kő van! Az ára adójegyes, úgyhogy egységes mindenhol mint a cigié! 1.290,- Ft-tól 1.790,-Ft-ig Al-Faker, Nakhla Mizo, Serbetli, Al-Haneway, Nakhla...stb
2013. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mizo, Alfaker és még többféle vízipipa dohányt is lehet kapni a Várkörút 48. számban a Hunyadi sulival szemben! (Nemzeti Trafik)
2014. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!