Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves vagyok. Sajnos havonta...

13 éves vagyok. Sajnos havonta elszívok 1 néha 2 szál cigit (nem tüdőzöm le). Eböl is nagy bajom lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem szabad és tudom hogy olyan válaszok jönnének hogy kicsi vagy meg szokj le. Tudom hogy káros de az az 1-2 szál jól esik. Mellesleg narancssárga szofit szívok. Az értelmes válaszokat köszönöm.
2012. júl. 29. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet bajod, idővel rászoksz és annak a következményeit meg gondolom tudod..
2012. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vegyél valami gyümölcsös nikotinmentes e-cigit.
2012. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez így kezdődik. Először csak havi 1-2 utána már hetene majd naponta 1-2 szál fog kelleni.

Szerintem hagyd abba még most, rágózz helyette vagy valami:)

2012. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet akár szájrákod... 1-2 szálról nem nehéz lemondani, főleg 13 évesen. Én a helyedben nem szívnék 1 szálat se :)
2012. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
elöször nem tüdözö ès azt mondod 1-2 szál aztán 2-3,5-6, aztán azon kapod magad,hagy a sarki bolt cigi kèszlété kifosztottad!!!!!állj le idöben!! ja honnan a cigi? ????????????? szégyen!!!
2012. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tüdőrákod lesz hanem szájrák... ennyi. Ez nem menő, inkább gáz, szóval nem látom értelmét minek csinálod.
2012. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Nem fogok akkor többet szívni. :)
2012. júl. 29. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem tüdőződ le azzal nagyobb bajt csinálsz
2012. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!