Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 3-4 szál cigit szívok...

Napi 3-4 szál cigit szívok el, de le akarok szokni, mert babát várok, és egyszerűen nem megy! Hiába gondolok a bébire, nem megy, pedig nagyon akarom! Hogyan tudnám teljesen letenni? Tippeket légyszi!

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el a gyereked kb 14 év múlva (vagyis 14 évesen), miközben cigizik, de azzal érvel, hogy ő is csak 3-4 szál cigit szív el nap. Mit mondanál neki?
2012. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Képzeld el a babát mikor megszületik úgy ahogy nem akarod látni. /betegen/ És gondolj arra, hogy az a cigi miatt van.
2012. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is cigiztem addig, míg meg nem tudtam, hogy terhes vagyok. Én azt gondolom, ha valaki le akar szokni, akkor le fog szokni. Nem kell csak napi 1-2 szál cigi, nem kell nikotintapasz, meg a többi, egyszerűen leteszi és kész. Ha valaki erre nem képes, nem is akar leszokni.

Én eldöntöttem magamban, ha terhes leszek, leszokok, mert egészen addig csak magamnak ártottam vele, de terhesen egy olyan lénynek is ártok vele, aki nem a saját maga döntéséből fog cigizni, hanem mert én rágyújtanék és ha tényleg szeretem azt a gyereket, akkor mindentől óvni fogom, amitől csak tudom. És bizony, ha nem gyújtok rá, akkor a cigi káros anyagaitól, hatásaitól is meg fogom óvni.

Hozzáteszem már majdnem 2 éves a fiam, de még mindig nem dohányzom. Eldöntöttem, hogy nem akarok visszaszokni, pedig nagyon sokszor hiányzik, de inkább az erre elköltött rengeteg pénzt más, valóban hasznos dologra költöm.

Agyban kell eldönteni, utána már megy magától. De ez az én személyes véleményem, nyilván lesz, aki azt mondja, hogy ez nem így van. Nekem így sikerült.

2012. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást,és elítélést kértem,hanem segítséget,illetve tippeket,hogy el tudjam dobni!Szerintetek nem gondolok minden egyes nap a bébire?????Hogy ez árthat neki????Dehogynem!!!!De egyszerűen idegzsoké vagyok,ha legalább egy szálat nem szívhatok el egy nap!Az egyszerű elhatározás nálam nem működik!Kell valami,amivel helyettesíthetem!Ésszerű megoldásokat kérek....
2012. aug. 10. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kaptűl tippet, és Te felkaptad a vizet.


Szerintem azt szeretnéd, ha más tenné le a cigit helyetted.

2012. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nikotin tapasz + akarat + doki! Egy próbát megér! És utána vissza se szokj, csomó költséget is megúszol. Sok sikert!
2012. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meglepő,hogy nem írta senki Allen Carr könyvét:

[link]

Ezt olvasd el sokaknak segített(itt a gyakon is),mire végzel a könyvvel leteszed a cigit.

Hidd el értem mit érzel,ma volt az első cigimentes napom és az,hogy "idegzsoké" voltam,az nem kifejezés.Sokat sírtam..:(

2012. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit erős akaratú ember letud szokni. Csak a tutyi mutyik nem tudnak.
2013. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!