Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van ez? Túlpörgés?

Miért van ez? Túlpörgés?

Figyelt kérdés
Miért van, hogy napi 5-6 órákat alszom, és közben dohányzok napi 5-6 szálat és néha iszogatok is, de kemény fizikai munkát végzek és nem vagyok képes lefáradni? 15/F

2012. aug. 28. 22:47
 1/6 A kérdező kommentje:
És a napot reggel 2 kávéval indítom.
2012. aug. 28. 22:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi kávét iszol naponta? Mert lehet hogy a szervezeted nagyon túlpörög a koffeintól. Amugy nemértem hogyjönez a dohányzáshoz :D
2012. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 kávét, negyed tej, többi főzött kávé. kispohárba.
2012. aug. 28. 23:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert 15 éves vagy.A tested nem fogja meghálálni a "törődést"

Ahogy mondani szokták ha harminc fölött úgy ébredsz hogy nem fáj semmid akkor valószínű meghaltál.

2012. aug. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold a kávét egy kicsit és ha akkor is ilyen gondjaid lesznek akkor passz.
2012. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy vagyok, csak napi 1-2 szállal. :D

15/L

Alszok 5-6 órát, kávé, cigi, suli, néha én is pakolok ezt-azt (tehát megvan a fizikai munka) és bírom.

De tök más érzés ha véletlen alszok pl. 8 órát. Én akkor nagyon túl vagyok pörögve, szinte mint aki hiperaktiv.

2012. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!