Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigit adtam a 12 (lassan 13)...

Cigit adtam a 12 (lassan 13) éves öcsémnek. Nagy hülyeséget csináltam? Elmondjam anyukámnak?

Figyelt kérdés
18L vagyok az előbb feljött az öcsém és a barátja és lebuktak, cigit akartak lopni tőlem. leültem velük elbeszélgettünk miért meg stb. azt mondták, hogy az öcsém barátja is kipróbálta és ő is ki szerette volna. erre mondtam neki, hogy jöjjön ki velem és adtam neki 2 slukkot (az 1.t nem tudta letüdőzni azért adtam neki mégegyet). úgy voltam vele nehogy befulladjon vagy akármi ha most én nem adok neki akkor lemennek összeszedik az 1. dekket ha kiakarják próbálni úgyis kipróbálják. utána leültem velük elmagyaráztam nekik menynire káros, mutattam nekik dohányos vs nem dohányos tüdőket, száj és tüdőrákos képeket mondták, hooyg fuuj ők sose fognak, csak ki szerették volna próbálni, és meg is esküdött az öcsém, hogy nem fogja többször kipróbálni. nem tudom helyesen cselekedtem e:(
2012. aug. 30. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Bagoly mondja verébnek....esete.

Neked nem káros a cigi?? Te milyen példát mutatsz neki???

Nem cselekedtél helyesen, már azért sem mert 1. cigizel 2. még szívatsz is belőle slukkot. Gondolom, nem hiszed el, h tényleg nem fogja többet kipróbálni....

2012. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Tőle lehet úgyis visszahallaná, de ha nem, akkor ne mondd el.
2012. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tudom 18 sem nagy kor de azért van különbség a 12 meg a 18 között. de az volt bennem ha már lopni akartak.. és én nem adok neki akkor is úgyis szereznek valahonnan..és inkább velem ha neadj Isten rosszul lesz vagy akármi mint lent eg ybokorban
2012. aug. 30. 13:57
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem jól tetted, viszont akkor is hülyén hangzik a te szádból, hiszen dohányzol.

Azzal mutatnál példát, ha leszoknál.

2012. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz életem volt (tudom ez hülyén hangzik egy sz*r 18évestől de tényleg az volt, 1évet el kellett költöznöm itthonról távol mindenkitől azalatt rengeteg rossz történt velem) akkor szoktam rá, de egyébként le akarok szokni.:)
2012. aug. 30. 14:02
 6/15 Rat Poison válasza:
88%
Igaz, valóban hiteltelenebbül hangzik egy szintén gyárkémény szájából a papolás, hogy milyen ocsmány és sírba kergető szenvedély ez a cigi, de ettől még fel lehet fogni másképp is. A nővérke már bánja élete első pippantását, s jelenleg azt igyekszik megakadályozni, hogy a tesója az ő sorsára jusson. Ez törődés. Ugyanígy cselekedtem volna a kérdező helyében.
2012. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Akkor most dúl benned a jóakarat meg a bűntudat. Igazság szerint van abban valami amit írsz, h ne máshol próbálja ki! De egyátalán nem kellene kipróbálnia... Mutass azzal jópéldát neki, h leszoksz róla. Pénz is, függőség is, ráadásul azt mondják "társaságot csinál", de ez a társaság nem igazi barátság, szétszélednek az emberek belőle pár év múlva....
2012. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

A kíváncsisága elmúlt ezáltal, szerintem.

De a Te életed, mint "nagynak" az élete örök példa lesz előttük. Szokj le!


A kifogások lényegtelenek miért szoktál rá. Személy szerint én szarok rá. Attól még a te szád és a te kezed, ami dohányzik, senki sem fogja a fejedhez a pisztolyt, hogy szívjad, akármilyen szar életed is volt. Leszoktam, tudom, miről beszélek. Kifogásokat könnyű találni. Mutass fel valamit, önsajnálat helyett!

2012. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
én a 10 éves húgomnak adtam egy doboz cigit, a kis csitri másnapra elszívta már az egész dobozt, azóta is nagyban szívja meg sztem már mást is.
2012. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
82%
Inkább veled próbálja ki, minthogy mással...
2012. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!