Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás okozza a nehézlégz...

A dohányzás okozza a nehézlégzésemet?

Figyelt kérdés
4 éve dohányzom mostanság elég keveset. (4 szál kb egy nap)(Ahhoz képest, hogy előtte fél, 1 doboz cigi elment egy nap)De egyre többször érzem, hogy nehezebben veszek mély levegőt. Nem fulladok, nem köhögök, semmi, de ha egy mély levegőt szeretnék venni, úgy érzem, nem tudok. Sajnos nem sportolok, mert nincs időm, lehet ez is a baj? Érdekes, hogy ezelőtt klasszisokkal többet cigiztem és soha nem volt ilyen problémám..Most meg hogy jóval kevesebbet, előjön. Szedek a gyomromra gyógyszert, Controlocot, annak vajon lehet köze ehhez? A mellékhatások közt nem szerepel ilyen tünet. Megköszönném, ha valaki segítene a válaszával!
2007. aug. 26. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nekem i8s volt ilyen panaszom, de én 12 évet cigiztem és napi 1 dobozzal szinte végig, sőt, fiatalabban még többet is. De már több, mint fél éve egy szálat sem- rrmeélem tartós lesz... Szerintem okozhatja a cigi, mert mindenkinek más a tűréshatára. Vannak olyanok, akik végigdohányoznak egy életet, mégsincs pl tüdőrákjuk 80 évesen sem, mások meg 10 év dohányzá után már szívhatják- a rossz hatásait... úygogy lehet, hogy Neked ennyit sem kellene. Próbáld ki, klasszisokkal jobban érzed majd magad és (ha nőből vagy ez is sokat számít) sokkal, de sokkal szebb lesz a bőröd. Mintha megfiatalodnál. :-)
2007. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a lényeg: a nehézlégzés elmúlt nálam:-)
2007. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
83%
Ha elmennél egy légzésfunkciós vizsgálatra ott elmondanák mennyire sulyos ahelyzet és segitenének is rajta.
2007. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Boda Sándor ***** válasza:
100%
El mondanám,hogy a nehéz légzés nagyon gyakran máj probléma!Én egy máj méregtelenítéssel kezdeném!Nem tudom pl szokott e nyomni a jobb bordád alatt?Én azért kérdezem mert nekem is volt dohányzás nélkül is és a máj méregtelenítéstől teljesen el múlt sok egyéb a nyavajával együtt!Pl pikkelysömör!Szóval tudom mi a dörgés csak ez itt hosszú lenne!
2011. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!