Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról való leszokás...

Dohányzásról való leszokás orvosi segítséggel?

Figyelt kérdés
Halottam egy olyan orvosi megoldásról, aminél elvileg bent elszívatnak az emberrel egy szál cigarettát, és abból megállapítva valamilyen kezelést állítanak fel. Tudom kissé ködös, de hátha valaki tudja :)
2012. szept. 18. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak elhatározással lehet leszokni.A hiányérzeten semmilyen szer nem segít.Megnyugtatlak,hogyha leteszed,még 10 év múlva is eszedbe fog jutni,hogy milyen jól esne egy szál cigi,de meg fogod tanulni leküzdeni ezt az érzést.én sem hittem el,hogy ez lehetséges,de cigi nélkül is jó tud lenni az élet.
2012. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el Allen Carr könyvét. Miután én elolvastam, már másnap sem jutott eszembe, hogy de jó lenne rágyújtani, hanem örültem, hogy nem cigizek. Azóta eltelt több hónap, 0elvonási tünet, és nincs meg az az érzésem, hogy "de jól esne egy cigi". mára inkább kifejezetten zavar.

szóval első, nincs igazad:))

2012. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek a fajta kezelésnek semmi köze az orvosokhoz.Ez kb 10ezer ft ba kerül,és állitólag kitisztitja a szervezeted,ami hülyeség.Csak a bukszádat takaritja ki,mondjuk ez egy kicsit motiválja az embert,ha már kidobtál rá egy tizest,megprobálsz nem rágyujtani,ami vagy sikerál vagy nem. Értsétek meg,ez fejben dől el-
2012. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!