Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le a barátnő...

Hogyan szoktassam le a barátnőmet a cigizésről?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sok minden használ, mondhatni semmi, még ha előttem nem is cigizne, amikor nincs velem, biztos....
2008. máj. 18. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok amúgy, lehet félreérthető volt, ezért is zavaró, hogy cigizik.
2008. máj. 18. 19:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nézegettesd sűrűn vele ezt.

2008. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, h ez hat rá :S
2008. máj. 18. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ö akarata nélkül sajna nem fog menni.

Csak is erös akarattal.

2008. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
ez a kép tényleg hatásos lehet. Főleg olyannak akinek tényleg nincs akaratereje. Ez hátha sokkolja.
2008. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
85%

Szerintem nem nagyon tudsz mit csinálni vele ha ő nem akar leszokni, én is dohányzom (4 napja megint nem :D ), votl oylan barátom akinek a kedvéért leszoktam mert tudtam h nagyon nem szereti, én meg szerettem annyira h ezt meg tegyem érte, és úgy nem is volt olyan nehéz. De semmiképp se erőltesd, mert akkor már csak azért is rá fog gyújtani.

Szerintem egyébként az is haladás, ha akkor nem gyújt rá mikor veled van, első lépésnek teljesen jó, én is így szoktam le, 2x cigiztem mellette utána láttam h mennyire nem tetszik neki, és előszőr csak akkor nem gyújtottam rá mikor vele voltam, később már akkor sem mikor tudtam h aznap találkozunk, aztán letettem. Persze az a baj az ilyen leszokással, h vége a kapcsoaltnak és az az első h rágyújt az ember :D

Persze ugyanúgy volt olyan barátom is akinek a kedvéért nem szoktam le,de ha megteszi érted akkor tudhatod h nagyon szeret, mert elég nehéz dolog egy rossz szokást csak úgy eldobni :)

Szerintem csak finom jeleket adj, mondjuk ha cigizett ne csókold meg , vagy említsd meg h de rossz íze van a szádnak ... stb stb...

2008. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
82%
Szia! Csaj vagyok én is cigiztem 3évig, aztán összejöttem a párommal és neki nem tetszett hogy én mérgezem magam előtte vagy a hátánál! Mondta ha igazán szeretem akkor lemondok róla(lehet zsarolásnak venni) de vált! Jobban szeretem a párom mint a cigit, amiért én fizetek, hogy megöljem vele magam...na erre a párom segített rájönni! Tedd te is ezt! Jah persze hogy tartsuk a korlátokat, én nem szeretem ha ő iszik, és ha mégis megteszi akkor előtte rágyújtok.. ezzel észreveszi magát, szóval kölcsönösen hatunk egymásra! Remélem hogy sikerül valahogyan ! Sok sikert!
2008. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!