Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mi a legjobban...

Newyorkcityy kérdése:

Szerintetek mi a legjobban eső kaja a füvezés után?

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 15:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
az illetékes szakhatóság kirendeltségén megmondja az ügyeletes..
2013. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
A mézes hagymát próbáltad már? (De nem utána hanem közben:)
2013. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
Kelkáposzta-főzelék.
2013. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

én a lehütött snickerst imádtam anno,mikor még kiprobáltam. de a legegyszerübb kaja jött be mindig. sima vajas kenyér vagy hasonlo. de a hűtött snickers vitte a pálmát. nagyon kis darabkákban ettem meg nagyon jo volt:))

mondjuk én amugyis lehütve szeretem mikor nem nyulik.de akkor ezerszer finibb volt:))

2013. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
37%

Hmmm... ma még lehet csoki vagy valami sütemény a legjobb kerázás után. De ha tovább folytatod és időben nem tudod abbahagyni akkor majd a májkrémes zsömle lesz mert csak azt tudod majd megvenni magadnak. Tudom tudom, te csak alkalmanként és ritkán meg persze te nem tudsz rászokni de már a neten kérdezgeted hogy kinek mi a legjobb kaja a fű elfogyasztását követően. Ez a legalattomosabb kábítószer a világon! Először elhiteti veled, hogy ez semmi, meg abszolút könnyű drog, nem lesznek mellékhatásai meg nem tud rászokni az ember stb... De aztán majd észreveszed magadon az érdektelenséget, a céltalanságot, ami persze nem mellékhatás, igaz hogy pszichésen szét fog roncsolni de ez semmi. Aztán lehet hogy kedvet kapsz másra is, mert már tudod milyeneket lehet trippelni egy kis fűtől szóval ki akarsz próbálni valami komolyabbat is. Tudom tudom, te odáig nem süllyedsz... Senki sem süllyed odáig csak azon kapja magát, hogy a retkes fű meg a trippelés beékelődött a mindennapjaiba és nem tud mozdulni. Lehet külsőre nem úgy néz ki mint egy csöves, de egy élettelen senkiházit csinál az emberből. Jobb esetben mentálisan egészséges maradsz, rosszabb esetben kivált majd különbözű pszichés betegséget, mint mondjuk a szorongás ami hozza magával a pánikbetegséget vagy hasonlókat, illetve a paranoiát.

Kedves kérdező!

Nem fogok veszekedni veled, remélem megértetted mire gondoltam. A mai Magyarországon nem könnyű megélni, főleg napról napra nem, és ki tudja mi lesz még 5-10 év múlva. Kérlek, hogy fogadd meg a tanácsom, és hagyd az egészet ott ahová való: a kukában. Kezdj el sportolni valamit, meg találj ki valami kis hobbit az majd eltereli kezdteben a gondolataidat. Most amíg még nem késő.

üdv. 20 - f

2013. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 an00nym ***** válasza:
63%

MIDNEN! betépve kajálni a legjobb dolgok egyike :) szinte teljesen mindegy mit eszel


kedves előző!

a te hozzászólásod már érdekesebb, valami magyarázatot tudsz adni a tanácsaidra?

mert amit írsz alátámasztás nélkül kissé megbízhatatlannak tűnik számomra, a kender valamennyi pozitív hatásáról(persze itt nagyon fontosak a fogyasztás körülményei,pl. semmiképp sem spangliból) több oldalas, kutatásokkal igazolt és bikémiai tényeken alapuló kisregényt tudnék írni(na jó picit azért túlozok :), ),


hasonlóval tudsz szolgálni az állításaidat illetően?


jah és elég sok "füves" esetleg "drogos" személyes ismerősöm van, az általad említett tünetek nem tapasztalhatóak náluk


előrebocsájtom továbbá hogy nagyon fontos a fogyasztás gyakorisága illetve módja, mindent azaz MINDENT túlzásba lehet vinni, ennek persze következményei vannak, de megfelelő fogyasztás mellett a marihuána az egyik legjobb gyógyászati potenciállal bíró növény és rekreációs célokra sem utolsó :)

2013. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
58%

Alátámasztás nélkül?? Szerinted ezt csak a kisujjamból szívtam ki?? Vagy mégis mi? Nem tudom, te hol kerázol meg hogyan, de őszintén nem is érdekel... Tudom amit tudok, tudom mi a cannabis sativa, mi a cannabis spontanea, és tudom, hogy a marihuána nem egyenlő a vadkenderrel... Hidd el vagy ne, de eleget voltam benne, hogy eltudjam mondani, hogy mi az a pokol és eltudjam mondani mindenkinek, hogy nem éri meg.

A kutatásaidra őszintén teszek, ha már fűvel kell gyógyítgatni magadat az már baj. Lehet hogy Amerikában felírhatja az orvos ha elviselhetetlen fájdalmaid vannak vagy nem tudom hogy megy ez ott - akkor írja csak fel nyugodtan...De ha nincs elviselhetetlenül kínzó borzasztó fájdalmitok, amit már a gyógyszerek meg inyjekciók sem nyugtatnak, akkor minek szívjátok? Csak a hecc kedvéért?

Időzőjelben lehet füves meg drogos ismerősőd, annyi amennyit akarsz magadnak, akkor barátkozz velük, éljen a kábítószer! Építs ki közelebbi kapcsolatot velük, amikor már eléggé benne lesznek, hogy az életük mindennapjaiba fészkelje be magát az a sz_r. Adj nekik kölcsönt, segíts őked, hívd fel magadhoz a lakásodba.Adakozz nekik hagy bódítsák csak el az amúgy is csökevényes agyukat.Az egy dolog, hogy elmondásuk szerint nincs semmi általam leírt tünet, de tudod mit, tegyék össze a kezüket, hogy még nem kellett átélniük.

Visszatérve az orvosi érvelésedre: ez Magyarország nem Amerika vagy Hollandia... Amíg az egészségügyben normális ellátásra nem telik, akkor mit akarsz a füves gyógymóddal?? Amíg az orvosok a borítékod tartalma alapján foglalkoznak veled, amíg normális korszerű, Európai színvonalú gépek nincsenek a legtöbb kórházban, mit akarsz a kender általi gyógymóddal?

Mindenki döntse el magának kinek mi a jobb. De részemről az életemet emberként, férfiként akarom leélni nem pedig drogfüggő szánalomként. Tudom, addig nem változik a véleményetek amíg nem éltek meg ezt azt. Le lehet engem most pontozni, meg el lehet küldeni a pics_ba. Azonban engem nem tudsz meggyőzni az saját igazadról. Részemről befejeztem, többet nem írok, mit is vártam? Majd megváltom a világot itt? A fajtánknak hiába magyarázok...

2013. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 an00nym ***** válasza:
77%

20évesen kemény élettapasztalatokkal rendelkezel(hetsz) :)

elárulom nem elviselhetetlen fájdalomra írják fel, hanem ezekre itt:

[link]

főleg!


a függőségről annyit hogy huzamosabb (5-8év) használat vagy instabil psziché mellett felszínre hozhat öröklött, rejtőző pszichés betegségeket, illetve pszichikai függőséget okozhat, de erre kicsi az esély


sajnállak, ezt most kérlek ne vedd sértésnek, reméltem hogy értelmes vitát kezdeményezhetek, de van akivel nem lehet


ha valamit elrontasz ne feltétlenül az adott drogot hibáztasd, vannak emberek akiknek rengeteget segítenek bizonyos szerek

többek között a felelőtlen használat elkerülése végett vezetnék be egyfajta drogjogosítványt(már több kérdésnél írtam erről hosszabban), ami talán a mai fegyverviselési engedélyre hasonlít a legjobban, a fegyverek is veszélyesek, nem csak a drogok, ha lődözni akarsz fontos hogy megtanuld használni őket

2013. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 an00nym ***** válasza:
77%

a szerhasználó ismerőseim közül egyik sem szorul sem az én, sem más, vagy akár orvos segítségére, ők tudatos fogyasztók, nem ártanak sem maguknak sem másoknak


igen ilyen is létezik

2013. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért különbséget kell tenni az alkalmi és a rendszeres fogyasztók között. Ugyanaz, mint az alkohol: nincs azzal semmi baj, ha a szobafestő 12 óra meló után beül egy kocsmába, és lecsúszik 1-2 üveg sör. Akkor sincs ezzel baj, ha minden nap megteszi. Én mondjuk a sört is, bort is, vagy bármilyen szeszes italt az ízéért iszok, nem a hatásáért. Szeretem a sör kesernyés ízét, ennyi.

De most fűről volt szó. Jól esik hetente 2-3 "ferde" estét csapni, eltolni egy blázt, és nevetni a Family Guy-on, sétálni egyet a parkba, szexelni párommal ésatöbbi. Lehet szívni hétköznap is, mert nem leszek másnapos, nem fogok hányni, sőt, általában zöld estéken pihentetően, kellemesen alszok.

Mindezek mellett normális életem van: van munkám, van párom, albérletben lakunk, ugyanúgy étkezünk, mint bárki más, és minden mást is ugyanúgy csinálunk. Nem vagyok lecsúszott csöves, még spórolt pénzünk is van. Ha szembejövök veled az utcán, nem fogod megmondani, hogy szoktam szívni. De még akkor se látnád rajtam, ha épp be lennék állva; nem úgy, mint az alkoholistán, aki dülöngél, belédköt, rosszabb esetben tör-zúz.


Mindennek a titka a mértékletesség. Most épp kihúztam a fiókom, és itt van benne kb. fél gramm fű, de nem érzem a kéztetést, hogy azonnal el kell szívni. Nem vagyok függő, tudom kontrollálni magam, és azt hiszem, ez a legfontosabb.

Már csak azért se fogok minden nap (főleg nem egész nap) szívni, mert én ezt egyfajta szórakozásként élem meg. Na msot, ha egész nap be lennék állva, mi lenne a szórakozás? Ja, és a továbblépésen sem gondolkozom. Azt biztosra tudom, hogy egy cigibe nem halok bele, mert regisztrált haláleset marihuánánál nincs, kokainnál meg van. Félek tőle. Nekem elég a fű.


MÉRTÉKLETESSÉG.

2013. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!