Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet Sobranie cigarettát...

Hol lehet Sobranie cigarettát kapni?

Figyelt kérdés

Itt van róla egy kép ha valaki tudja honnan lehet szerezni az légyszives szóljon fontos lenne.

[link]



2013. jan. 13. 13:22
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
2013. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerbiában (:
2013. jan. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 conankalandor ***** válasza:

Hello!


Nekem van eladó ha érdekel írj: elm.kri@gmail.com

Sobranie Black Russian és Sobranie Coctail egyaránt egy doboz 3500ft.

2013. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3500??

Ez durván rablás már azért szerintem.

Szerbiában 370 dinár egy doboz, az átszámolva 925 forint :DDDDDD

2013. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 conankalandor ***** válasza:
44%
Bécsben meg euroról átszámolva 4500 a másik meg hogy szerintem egy doboz cigiért nem sokan mennének ki szerbiába max ha már útba esik és legálisan is max 2 dobozt hozhat át az ember tehát bőven jó vagyok árban mert nem hiszem hogy bárki is marlboro közeli árban adna itt egy dobozt is ;)
2013. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Oké, ebben igazad van. :)

Egyébként én szeretem a Sobranie-t, nagyon jó cigi, de ez már elég horror ár, azért ennyit nem ér meg.

2013. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 conankalandor ***** válasza:
Ebben igazad lehet. Nyáron hozok többet és akkor persze olcsóbban adom. De most van 2 Black russianom és egy Coctailem addig is azokat meg ennyiért árulom. Így is jelentkeznek emberek szóval ember függő a dolog kinek mi mennyit ér. Amúgy meg ha így haladunk az adók tekintetében lassan 2-3 Marlborot vehet majd ennyiért az ember. :S
2013. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Viszont ő gondolom csak 1x-2x vesznek Sobranie-t, hogy kipróbálják, és nem állandóan szívják.

Mondjuk talán így ritkán belefér ennyiért, először lehet, hogy én is adtam volna ennyi pénzt érte. :)

Egyébként úgy gondolom még mindig, hogy Szerbiából jobban megérné kivinni. Igaz, hogy csak 2 dobozt engedélyeznek, de tapasztalataim szerint nem szoktak jobban átkutatni semmit sem, így pl egy-két nagyobb kézitáskát meglehet vele tömni, gondolom a Sobranie-t úgysem kartonostul veszik. :)

2013. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 conankalandor ***** válasza:
Hát igen ha állandóan szívná és ilyen áron vennék tőlem nem is lenne gond a tandíj a suliba. Szerintem ha határ közelében laknának a "vevők" akkor biztos nem tőlem vásárolnának, de így kényelmesebb de ugye a kényelmüknek ára van. :D
2013. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Te Ausztriából hozod akkor egyébként? Ott mennyibe kerül?

Mert mondjuk ha a szerbiai árát hasonlítom össze azzal, amennyiért te árulod, az úgy már azért szép ki haszon, de gondolom Ausztriában nem olcsó.

2013. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!