Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítség kéne a dohányzásról...

Segítség kéne a dohányzásról való leszokáshoz! Valami használható tanácsa van valakinek?

Figyelt kérdés

Helló!

Már vagy 10 éve bagózgatok. Többször is próbáltam leszokni róla, de nem megy. Illetve egyszer sikerült 3,5 hétre abbahagytam, de egy buliban rágyúktottam utánna.

Van valami ingyenes, csoprtos terápia vagy bármi használható dolog ami segítene végleg abba hagynom.

Az Allan Carrlos hangos könyv nem működött.

Úgy érzem, hogy egyedül képtelen vagyok végig csinálni.

Bármi használható, értelmes választ köszönök ezerrel!

25/F



2013. márc. 11. 15:51
 1/5 HellBoy válasza:
Google a barátod.
2013. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem olvassd el allen carr könyvét, elvégre az egy könyv... a hangoskönyv nálam sem működött, mindig elbambultam és pont a lényeg nem jött át, a könyv után 1 héttel meg le tudtam rakni...
2013. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a rendes könyvet, mert nem mindenkinek jó a hangoskönyv. Én a rendes könyvtől 3 hónapra tettem le.
2013. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Korányi kórházban épp most indult komplex program, segítséget adva a leszokáshoz, egyéni, csoportos terápiában és telefonos segítséggel.

[link]

2013. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 Menjél és b+ a googledat! :D

Ez szerinted mind benne lett volna amiket, itt írna ebben a formában?!


Mindenk másnak köszönöm a haszonos válaszát!

2013. márc. 12. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!