Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti miért szívtok füvet?

Ti miért szívtok füvet?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy ki miért, mekkora mértékben és milyen rendszerességgel használja...

Engem nagyon érdekelne a motivációtok, illetve a pozitív-negatív hatásai a rendszeres használatnak. Minden oldalról érkező vélemény érdekelne!

Én általában azért füvezem mert ellazít, engedi megfontoltan átgondolni a dolgokat, segít más szemszögből megvilágítani a történéseket. Sokszor ad válaszokat de persze sok-sok kérdést is...

De persze néha megijeszt, hogy nem-e csak azért használom mert csak így érzem magam számára saját magamat eléggé izgalmasnak.

Egyébként naponta kb 0,1-0,2g pipával...



2013. máj. 1. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Én nem szívom, én legelem.
2013. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes hogy így látod a dolgokat, ezért szereted.

Én nem szívok füvet, cigarettázok, szerintem a fű már túl sok, és nem humánus módja az örömszerzésnek, igaz a cigi se, de cigizni csak hétvégén szoktam, ugyanis nekem nem a cigi az örömforrás.

Egyébként én sokáig azt gondoltam hogy azok szívnak füvet akiknek uncsi az életük de van egy haverom aki rengeteget horgász, biciklizik,főzni tanul, és ő is szív. Legtöbben egyébként a boldogsága miatt szívják,vagy csak mert menők akarnak lenni, jó kikapcsolódás.

Én a napi adagot kicsit soknak tartom. Tudom már kaphattad hogy szokj le meg minden, de szerintem neked is szólal a lelkiismereted. Azt ajánlom azt a kis időt amit fűvel töltenél próbáld meg mással tölteni, én azt ajnálom sétálj egy jót vagy igyál valami finom teát, Próbálj meg magadtól kikapcsolódni, magadtól átlátni a dolgokat, és ha sikerül és jól érzed magad akkor nem fogsz gondolni a fűre, én ezt tapasztalatból mondom, mikor igazán boldog voltam eszembe se jutott a cigi.

Az én korosztályomban (15) rengetegen füveznek, sokan sokszor, a bulik egyik kifelejthetetlen kelléke lett sajnos. Hosszú távon én nem mondom hogy leépít, mert ha neked szellemileg segít akkor ezzel nincs gond, viszont a memóriád megbolygatja, és asszem hízásra is számíthatsz.

Minél tovább csinálod, annál nagyobb esélye van annak hogy lebuksz és visz a rendőr. Nem véletlenül illegális, az emberiség nem tudja mértékkel használni az ilyet.

2013. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

2. "Nem véletlenül illegális, az emberiség nem tudja mértékkel használni az ilyet." Mielőtt baromságot írnál informálodj egy kicsit.

Na, hát én nem rendszeresen szívom, amikor rám jön, néha rá lehet unni az utánavaló kómaságra... Mennyiség nálam is annyi lehet kb, tekerve. Mostanában akkor szívtam amikor ideges voltam, stresszes, vagy ha anyám nagyon kiakasztott, szóval ja, van benne valami hogy így szökünk meg a valóságtól... De legjobb tényleg amikor csak úgy lazán, semmi probléma nélkül élvezed :)

2013. máj. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

én nem szívok (egyszer próbáltam, nem jött be), de egyre inkább azon vagyok, hogy talán égis, de ennek betegség az oka


migrén (és lehet h SM is, de ez csak gyanúm), és elvileg jó rá az orvosi marihuána (nem akarok erős gyógyszereket szedni rá, még ez is humánusabb)

csak mivel az itthon nincs, ezért talán a 'nem orvosi'

nekem más okom nem lenne a fűre

2013. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
77%
Mert olyan érzés mintha ha egy Boing727-en ülnék!!!!
2013. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
3-as válaszoló, egy idióta vagy, ha neked problémád van egyből a fűhöz fordulsz? Kicsit irónikus választ adtál, nem gondolod?
2013. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
82%
Heti, két heti 0,1 - 0,3 cp-be. Mert főleg buliba, de jól lelazít, felold, meg ha valamin nagyon kattog az agyam, segít reálisan gondolkozni.
2013. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Én csak foglalkozok vele, de nem szívom... Persze amsterdami nyaralás alatt mégis, de az más ott minőségi, ellenőrzött növény van.


Mielőtt valaki baromságot ír: nem káros(persze, nagy mennyiségben stb), nem lehet rászokni, csak mentálisan, ez a függőség könnyen legyőzhető.


Gyógyhatásai: rák, migrén, fájdalmak, anorexia, depresszió(nem úgy mint az alkohol, tartós megoldás lehet), epilepszia, és még nagyon sok másik betegségre jó.


Mivel a rákot gyógyítja, ezért nem okozhat :)


Gondolkodásban segíthet!(igen, tudod ez tudat-tágító, nem butító).


Káros hatásai: ha túl sokat szívsz elaludhatsz, 5-6 óra és felkelsz :), ha nincs kaja az éhségérzet elég kellemetlen, amúgy nem.


Dealertől vett fű káros hatásai: nemesfémet, homokot, üveget és egyéb csodás összetevőket tartalmazhat...


"Holland" füvet csak hollandiában fogsz kapni... ráadásul legálisan.

2013. máj. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

utolso.:D


de karos, ra lehet szokni ahogy mindenre pl ha mindennap szivsz.


igen de cserebe szetbassza a tudot, a fogaid az inyed igy a szad osszessegben, mivel megnöveli a pulzusszamod eleg egyertelmuen adodik belole hogy utanna lecsokken.;)


mert csak 1 fele rak van nem?


innen latszik igazan hogy eletedben kb 1-2szer probaltad ki.:Dszoval magadat oltottad be nem is irok tobbet ehhez.:D


annyi a karos hatasa hogy elalszol tole???ugy hogy probaltad 2szer ne nyilatkozz ilyen batran.:Dmert megint magadat jaratod le.

a kajaflessrol meg ne is beszeljunk mert az csak az elejen van.ha nagyon regota csinalod havonta 1-2 nap kihagyassal mas lessz a helyzet..


nem tudom te melyik kukabol szoktad megvenni de nincs benne se nemesfem, se homok se uveg es nem adnak hozza adalekanyagot mert ez nem por.:D


1.miert akarnek en holland fuvet amikor millio masfajta van ami 1000szer jobb?

2.legalis ha holland allampolgar vagy de ha turistakent mesz ki ugyanugy nem fogyasztatsz mert bekell tartanod mo szabalyait is.


vegezetul ha semmi kozod sincs a fuves szubkulturahoz es ezt megis mondd akkor minek nyilatkozol?:D

2013. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szia,


Érdekelne, hogy mennyi az a nagyon hosszú idő, kb.?

Illetve, hogy ekkora időtáv után sincs leépülés vagy toleranciaszint emelkedés ?


Ami meg megfogott, hogy mennyi idő után tűnt el a máncsizzz??:-)))

2013. máj. 4. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!