Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 szál cigitől rá lehet...

3 szál cigitől rá lehet szokni a cigire?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és mostanság bekerültem egy 16 17 évesek társaságába. Együtt járom velük az éjszakát stb. Tegnap este/hajnal körül adtak nekem sima cigit hogy próbáljam ki. És ott volt az a fiú aki nekem tetszik. Így hát elszívtam mert nem akartam kitűnni közülük.Tudom szánalmasnak hangzik,de tényleg sok gondom van.A szüleim válnak így nem mondom el nekik h kipróbáltam mert akkor magukat hibáztatnák és még nagyon lenne a feszültség.

És amikor haza kísértek a haverok adtak 2 szál cigit.Azt mondták h szívjam el.Mit tegyek?Nem akarok rá szokni.Ugye 3 szál cigitől nem lehetek még függő?

A bunkó beszólásokat hanyagoljuk.Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2013. jún. 22. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha most elszívsz 3 szálat, attól legfeljebb rosszul leszel, de függő nem. Inkább arra vigyázz, hogy a társaság ne szoktasson rá. Attól nem vagy menő. Hidd el, csak nagyon rövid ideig cikizhetnek, hogy nem akarsz rágyújtani.Pedig ne akarj!!!
2013. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
XDDDDDDDDDDDD
2013. jún. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
A dohánygyárak nagyon hallgatnak róla, sőt titkolják is, de mindenhol kevernek a dohányba olyan adalékanyagokat, (glukuronolakton, taurin, koffein, fahéj, stb.) amik elősegítik a rászokást. Így elképzelhető a cigaretta minőségétől függően, hogy rászoksz. Másrészt én javaslom, hogy az olyan társaságot messzire kerüld el és ismerkedj inkább értelmesebb emberekkel.
2013. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egy lánytól kaptam,az volt rá írva a cigire hogy "vogue"és mentolos volt.Azt mondta h ebben nincs sok nikotin.

Igen,tudom.Nem akarok többet abban a társaságban lenni és ki is szállok onnan.

2013. jún. 22. 15:14
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

"Adtak 2 szál cigit, azt mondták szívjam el"

De neked, ha nem akarod nem kell elszívnod. Vagy ott előttük el kellett szívnod ?

Ha továbbra is rá fogsz gyújtani akkor rászoktál.

De szerintem felejtsd el az egész cigiügyet, akkor teszel magadnak a legjobbat.

2013. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nincs sok nikotin bent? Ez hülyeség. A cigaretta az akkor is cigaretta. Hiába mentolos, az is olyan szar, mint a többi. Nemsokára amúgy is egy vagyonba fog kerülni, úgyhogy mérlegelj.
2013. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért adta azt a 2 cigit h legyen nekem.mMert gondolom tudja h nem vagy 18 felett és nem tudok magamnak venni.De soha többet nem nyúlok cigihez.
2013. jún. 22. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:
hónapok kérdése aktív dohányzás mellett, hogy rászoksz. Már nem is tudom hol hallottam :)
2013. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én másfél éve kerültem ilyen társaságba (viszont korombeliek 18-20) akik dohányoztak én pedig nem. Most ott tartok hogy csak akkor gyújtok rá ha iszom, vagy oszálykirándulás stb...Viszont ha csak simán kimegyünk, mellettem szívják akkor nemis kívánom meg. Szóval az ilyen banák valamilyen szinten magukkal fognak rántani.
2013. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én másfél éve rá-rá gyújtok, sokszor minden nap, mégis simán kibírok 2 hetet is cigi nélkül, ha nincs ró módom/indokom rágyújtani. (remélem nem szokok rá :)


Szóval 3 szál cigitől garant nem fogsz rászokni.

2013. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!