Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nemzeti dohányboltban mennyire...

Nemzeti dohányboltban mennyire fogják komolyan venni, hogy tizennyolcadik életévét betöltött embernek adnak csak ki cigarettát?

Figyelt kérdés

Tudom, most jönnek az offolók, hogy szokjak le, stb.

Igazából azért kérdezem, mert eddig nem nagyon vették komolyan, legalábbis tőlem soha az életben nem kértek még személyit sehol, holott nem mentem direkt arra, hogy idősebbnek nézzek ki.

Ilyen boltok árusait jobban ellenőrzik majd, hogy kiadják-e kiskorúnak a cigit?

17/L


2013. jún. 25. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Biztos,hogy kevésbé fogják kiadni,mint előtte!
2013. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus!

Én meg már mindjárt 30 vagyok és a mai napig megnézik (évente 1-2 alkalommal)a személyimet, ha cigit vagy alkoholt veszek, pedig ugyanabba a boltba járok 20 éve :D

2013. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem szoktak személyit kérni, pedig nemigazán sminkelek, max spirál, meg egyszerűen öltözködök, csak magas vagyok eléggé, és emiatt néznek mindig huszonévesnek pár éve :D de ez nem tartozik ide , csak ha már megosztottad velem, gondoltam énis :)
2013. jún. 25. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán kicsit szigorúbb lesz. Tehát az ilyen 14 év körülieknek már nem adják oda... De nagy valami, bemegy egy felnőtt és megkéri...
2013. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, nekem még lehet esélyem, hogy kiadják?
2013. jún. 25. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2013. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elkérik a személyid amint belépsz. 500re büntetnek ha nem.

Egy trafikos

2013. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!