Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi értelme a dohányosokat...

Mi értelme a dohányosokat piszkálni?

Figyelt kérdés
Hiába mondunk le a dohányzásról, drogról, alkoholról, kávéról. Egyszer úgyis piacra dobnak megint valamit, (csak a pénzért), amire rászoknak megint az emberek. Utána kezdődik minden elölről.

2013. júl. 23. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem piszkál senki, csak néhány üldözési mániás dohányos így tüntet a világ ellen, hogy sajnáltatja magát.


nem is kérte senki, hogy mondj le bármiről.

2013. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rászokásról szól, hanem akaraterő hiányáról. Apám 16 éves kora óta aktív cigis most 45 éves, inkább nélkülözött magától valamit hogy jusson cigire, na most ez mi ha nem függőség? Ha uralkodna magán nem nyúlna a gyújtóért félóránként...


Aki függ valamitől azért csinálja, aki nem függ semmitől az pedig csinálhatja mert tud gondolkozni, ez a nem mindegy

21/F

2013. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a kérdező azokra a gyökerekre gondolt, akik kiakadnak ha 1km-es körzetükön belül ég 1 cigi.

Nagyon ráérnek, magukkal nem foglalkoznak, csak azzal, hogy te mit csinálsz.

Én nem cigizek sokat, de ha igen, akkor odafigyelek arra, hogy ne fújjam más arcába a füstöt, ne legyen cigi szaguk, ha van nálam táska, rendszerint viszek dezodort is, és felajánlom, hogy ne őket érje atrocitás az én szenvedélyem miatt, de mégis rám száll a sok pcs, ahogy meglátnak az utcán ácsorogva cigizni...

Azon meg már csak mosolygok, mikor kioktat a középkorú anyuka, hogy nem kéne dohányozni, mit lát már az ő szegény fia az utcán is, ki van téve mások káros szenvedélyeinek, stb. Aztán beviszi a nem enyhén túlsúlyos kisgömböc fiát a mekibe. :)

2013. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Buszmegállóban nem lehet rágyújtani. DE: részegen fetrengeni, padon aludni, hányni, azt szabad, az nem elítélendő. Bánná a fene, ha az orrom alá fújják (de nem teszik!) a füstöt. De tudjak már leülni, ne tartsak attól, mikor értetlenkedik velem, vagy másokkal egy részeg, gatyájába pisilt, totál büdös ember. Alkesz is büdös, nem "csak" a cigis....Féljek attól, mikor hány a nyakamba, de annak sem örülnék, ha lerókázná a cipőmet.
2013. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utcán hányásért is ugyanannyi bírság jár, mint a buszmegállóban dohányzásért.
2013. júl. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Illetve a kérdésből is nem az derül ki, hogy az alkoholista értetlenkedi hanem kötekedik, hanem megint egy dohányos...:)


Nem az alkoholistákat védem, sőt, aki nem tud viselkedni, azt vigyék is be. De azért ne legyen már megint egy mítosz, hogy az utcán hányó ember az egy társadalmilag elfogadott dolog. Gondolkozz mielőtt választ írsz.

2013. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fene sem azt írta, hogy elfogadott! De sorozatosan ilyen ér, pontosan a buszpálya udvaron, Debrecenben. Bagósok átmennek a szemközti oldalra cigizni, részeg meg fetreng a megállóban. 6 éve járok oda, részeg, hányós ember mindig volt. Soha senki nem szedi őket össze. Büntetni sem láttam.
2013. júl. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az szép, mert én is Debreceni vagyok.

1. nem láttam még hogy bárki megbüntetné azokat a (főleg) cigányokat akire "nem vonatkoznak" a dohányzásról szóló szabályok.

2. már nem egyszer hallottam és láttam is, hogy részeg embert bevittek, mert nem bírt magával, kötekedett.

2013. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!