Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves sztorik?

Füves sztorik?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 23:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
33%
Nem füvezem csak iszom szóval nincs.
2013. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
65%
Mi van velük?
2013. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Amerikában már gyógyászati célokra is használják.
2013. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azt nem mesélni kell, hanem átélni!

Persze ha benne van az ember, akkor lehet sztorizgatni. ^^

2013. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
94%
Egyszer fűnyírás közben a fűnyíró (benzines) megakadt valamiben, ami egyből kinyírta a gépet... Észrevettem hogy egy kb. 25-30 cm-es vascső rejlett a fűben, és csorbult bele a penge. Fűkaszával több dolgom is volt már vassal, betonnal, de olyannal, ami tönkre is vágja a fűnyírót, na olyannal még sosem...
2013. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 cli_hlt ***** válasza:
Újdeákul itt rengeteg van: [link]
2013. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
41%
1. féltem tesómtól meg az árnyékoktól egy szörpöt ölelgettem h megvéd XD 2. csak nevettem ha rámnéztek :D
2013. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 sativus ***** válasza:
54%
haverom ivott a szívás után, kihányt mindent aztán úgy kellett hazavinni ,ne füvezz !
2013. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jott be egyaltalan, pedig egy jo ideig csinaltam. Belassit, es letompit. Raadasul paranoiassa valhat az ember konnyeden tole, amit eszre sem vesz. Biztos megvannak a maga hasznalati kore, meg gyogyaszati celokra is el tudom kepzelni, de nem mindennapi hasznalatra, poenbol.
2013. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbáltam. Lezsibbadtak a végtagjaim és nagyon féltem az emberektől. Gyorsan hazamentem, közben azon rettegtem hogy nem érek haza mert a lábán annyira lezsibbad hogy feladja a szolgálatot. Aztán hazaértem és nem bírtam kinyitni a zárat a kulcsal. Ettől még jobban beparáztam. Aztán elkezdtem otthon könyvet olvasni hogy elterelje a figyelmemet a félelmekről. De minden mondatot 5ször kellett elolvasnom hogy végre felfogjam. Közben azon is paráztam, hogy nehogy hívjon valaki telefonon. Aztán elmentem zuhanyozni mert azt gondoltam attól egy kicsit kitisztul a fejem. Zuhanyzás közben hánytam. Utána sikerült elaludnom. Amikor felébredtem még mindig vörös volt a szemem de már nem éreztem semmit. Összesen 0,5 grammot szívtam el egyedül. Ennyit vettem. Két cigit csináltam belőle, de mivel az első után semmit nem éreztem egy kis szédülésen kívül egyből elszívtam a másodikat is. Soha többé!
2013. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!