Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A kérdés azoknak szól akik...

A kérdés azoknak szól akik leszokóban vannak a dohányzásról. Nektek mi a pótcselekvés a cigi helyett?

Figyelt kérdés
én néha bekapok egy rágót, vagy valami apróbb nasi, de nem is a cigi hiányzik, hanem inkább a mozdulat.. ti hogy bírjátok?
2009. okt. 29. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Én olyankor elmegyek kocogni ( futás ne menne még :D ), vagy egy kicsit fekvőzőm, vagy hasimozok valamit ami nem evés :) és kifáraszt és nem gondolok a cigire. Legalább a vérem is tisztul.
2009. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

párom engem b*szogat...

ugyhogy inkább cigizzen

2009. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló aranyos vagy :D szerintem te is jobban jársz hogyha a párod nem cigizik :)
2009. okt. 29. 20:40
 4/10 anonim válasza:
100%
nekem az a legjobb ha le foglalom magam mert akor azt is elfelejtem h dohányzom :D ki lehet birni én is ugy vok vele h csak a cselekvés hiányzik.
2009. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be semmilyen pótcselekvés úgymond, mert igazából nem kívántam meg a cigit leszokás után. Ha eszembe jutott, arra gondoltam, hogy de jó, hogy már nem cigizek, és ennyi. Amugy nem értem, ha annyi embernek "nem is a cigi hiányzik, hanem a mozdulat", akkor miért nem csak a mozdulatot ismételgeti mindenki?Olcsóbb is, egészségesebb is lenne, mint egy valós cigit meggyújtani, és elszívni. Azért nem így van, mert nem a mozdulatra szokik rá az ember súlyosan, hanem a nikotinra, ami egy addiktív anyag...
2009. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
egyik ismerősöm a cigit rágóval pótolta.. nem nikotin rágóval, csak sima orbittal, szóval ha megkívánta a cigit, bevett egy rágót.. ezzel csak annyi baj volt, hogy utána a rágóra szokott rá, napi 3-4csomagot megevett, szóval most arról akar leszokni:D
2009. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer leszoktam úgy, hogy előtte egyhuzamban elszívtam 5 dobozzal másfél nap alatt (direkt ezért volt). Annyira rosszul voltam tőle, hogy hetekig rá sem bírtam hányinger nélkül gondolni a cigire, nemhogy pótcselekvést keressek :)

Apukám viszont fogpiszkálót rágott folyamatosan, aminek az a pozitívuma, hogy mindenkit megmosolyogtatott, aki látta :)

2009. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi. Nincs rá szükség. A mennyiségcsökkentést választottam módszernek és hetekig csak napi 1-2 szálat szívtam. Aztán elmentem a barátaimmal sörözni és elszívtam vagy 10-et. Na hát soha életemben nem voltam annyira rosszul valamitől mint a rá következő napokban a füstnek csak a szagától is. Még nem értem el teljes sikert, néha elgyengülök és "kunyerálok" pár slukkot de attól meg elszédülök..
2009. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csókolózás. Lefoglalja az ember száját és nagyon kellemes.
2009. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöm vizipipával helyettesitette a cigit xD

amugy rágóó:D

2009. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!