Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pécsen melyik Nemzeti Dohánybo...

Pécsen melyik Nemzeti Dohányboltban adnak ki cigit 18 év alatt?

Figyelt kérdés
Ha tudtok privátba írjatok az olyanok akik szerint a cigi káros kíméljenek.

2013. aug. 29. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem már sehol. Az elején volt több ilyen is,de azóta nagyon sok boltot bezárattak már ezért,úgyhogy egyre kevésbé kockáztatnak.
2013. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb helyen 1-2 perc alatt kiadják.

Olyat még nem hallottam, hogy valahol 18 év alatt adták volna ki ...

2013. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tomi90 ***** válasza:
100%

Nyugi kiadják :D Névvel arccal a hírekben csak nem fogják azt mondani, hogy "igen mi is kiadjuk bárkinek mert kell a lóvé" :D

Ha meg nem adják ki arra is van megoldás. Ha fiú vagy növessz borostát, ha lány sminkeld ki magad és simán kinézel 18 felettinek. Régen én is ezt csináltam és szinte mindig kiadták.

2013. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem adják ki hidd el sehol. Jobb ha megkérsz egy felnőttet. Én 20 éves vagyok múltkor egy hetes borostával mentem és még tőlem is elkérték a személyit. Eddig sehol máshol nem kérték el sose. Be vannak fosatva és nem mernek a megélhetésükkel játszani.
2013. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
azért egy próbát meg ér nekem sok ismerősöm van aki nem múlt el 18 és kiadják neki.. de olyat is ismerek aki elmúlt 18 és kérik tőle.. ezt meg kell próbálni:) de am ha mondod h most pont nincs nálad személyi akkor is csak annyit mondanak h legközelebb hozd
2013. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3%
sehol sem adják ki 18 év alatt.
2013. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!