Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipánal, hogy van értelme...

Vízipipánal, hogy van értelme ha csak beszívod és kifújod vagy le tüdőzni? Mert valaki aztmondja letüdőzni jobb valaki meg azt, hogy sokkal beszívni aztán kifújni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 18. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Vizipipát nem szokták letüdőzni.
2013. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
umm... szerintem meg pont az a lényege. Én nem vagyok dohányos de imádok vizipipázni, ha felkínálják nekem. A víz megtisztítja a füstöt, ezért nagyon kellemes amikor beszívod. Semmi értelme nem volna ha nem tüdőznéd le.
2013. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ne tüdőzd le. A szádban kell érezni az aromáját, aztán kifújod, mint rendes pipát.
2013. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

@16:52


Akkor magyarázd már el kérlek hogy mi értelme van letüdőzni? Én vp-t világ életembe nem tüdőztem le, még is tökéletesen meg tudtam ízlelni a füst aromáját.

2013. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, talán azért mert jó? :)


lehet tényleg van egy szubkultúra aki nem tüdőzi le, de a füst - főleg az ennyire lágy füst akkor élvezetes, ha átmegy a tüdődön. Egyébként aroma nélküli vízipipa is létezik, mégis szívják azt is. A füves haverjaim néha házikészítésű pipával szívták el a füvet. Azt már tényleg durva lenne nem letüdőzni :P

2013. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4- Az értelmet te magad adod már eleve a vízipipázásnak is.


Az, hogy ki tüdőzi le és ki nem, egyéni kérdés. Alapvetően a szivart sem szokás letüdőzni, de vannak, akik ezt teszik.

2013. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Uristen, mekkora kreten az aki nem tudozi le...meg hogy nem szoktak, hat persze. Azert szivjak, hogy fustos legyen a szajuk, mi? Arrol nem beszelve, hogy meg a hagyomanyos cigit, vagy pipat csak-csak lehet szajra szivni, de a vizipipat eleg nehez. Aki pofekel vele, az gyk. nem tudja, hogy hogyan kell hasznalni.


Ekkora hulyeseget is reg hallottam mar.

2014. márc. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!