Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kudzu tablettát szeretnék...

Kudzu tablettát szeretnék venni. Ha valaki vett már, megírná h hol? És hogy tényleg jó? Újpesten lakom és jó lenne azért a közelben. Nem szeretnék online rendelni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Jókai patikában, ha nincs, biztos meg tudják rendelni.
2009. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én nem találtam eddig boltban, úgyhogy mi is webáruházból rendeltük, innen :


[link]


Nekünk nagyon bevált!!! :D

A lányom volt nagy dohányos, több módszerrel próbálkozott sikertelenül, ezzel viszont viszonylag könnyen le tudott szokni.

Tényleg igaz a leírása, hogy ettől nem kívánja a cigit és nassolási vágyai sincsenek.

Kb. 1 hét szedés után már nem is kívánta a cigit, de a biztonság kedvéért 3 hónapig szedte.

Tavaly csinálta ezt a kúrát a lányom, azóta nem cigizik és úgy látom, ez semmiféle nehézséget nem okoz neki.


Mi is ismerőstől hallottunk róla, aki szintén hasonlóan könnyen tudott leszokni a cigiről ezzel a Kudzu tablettával.

2009. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megrendeltem :)
2009. nov. 19. 11:27
 4/21 anonim ***** válasza:
honnan rendelted?
2009. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Bioboltban vettem. Sajnos nincs ráírva a dohányzás elleni hatása, ezért felhívtam a forgalmazót.Először is több féle Kudzu van forgalomban, de boltokban csak a Biopharma-cég által forgalmazott Lengyelországban gyártott kapható (ez van nekem is). Azt meg azért nem lehet ráírni, hogy segít a dohányzás abbahagyásánál, mert erre az illetékes hatóságok nem adtak engedélyt, ami azért érdekes, mert pl. Lengyelországban ugyanerre a Kudzura simán rányomnak nagy "cigi áthúzva" jeleket, és a legtöbb EU-ország elismeri a hatását, sőt amerikában "Nicotinfree" néven árulják. Ami a szedést illeti, lehet 3x1-et szedni, sőt ajánlott lenne, de a hatóság szintén mást engedélyezett ráírni, ezért van rajta napi 1. Bármikor el lehet kezdeni szedni, és nekem ez volt a legfontosabb. Valaki rögtön az első nap eldobta a cigit, volt aki várt egy kicsit, sokan tapasztalták, hogy már csak a kávéhoz gyújtanak rá megszokásból. Akarat mindenképpen kell hozzá, de ezt nyilván eddig is tudtam.
2009. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Most jelent meg a Flavinnál a Kudzu kapszula, 100 db 255 Ft, napi 1-2 kapszula ajánlott.
2010. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Bocsi, 2550 Ft.
2010. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Hol lehet ezt a tablettát megkapni?engem is érdekelne mer a tapasz s a rágó nem segített.
2011. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A tapasz és a rágó nem is fog leszoktatni : abban is nikotin van!!!


Nekem van olyan ismerősöm, aki az elektromos cigit is, akupunktúrát is próbálta és nem tudott leszokni, viszont a KUDZU tablettától 1 hét után elfelejtette a cigit!


A végleges hatáshoz javasolt néhány hónapig szedni a tablettát, hiába pár nap után úgy érzed, hogy nem kívánod a cigit.


[link]

2011. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz lenne 1 kérdésem! Cigizett a szedése mellett vagy nem? Én is kudzu tablettát szedek, és cigizek mellette, mivel nem olvastam sehol olyat, hogy nem lehet cigizni a tabletta szedése mellett, így én azzal az elképzeléssel voltam, hogyha szedem a tablettát majd 1 idő múlva nem fog jól esni a cigi és nem gyujtok rá.De igazából még 1 hete sem szedem, csütörtökön lesz egy hete, de még változást nem nagyon érzek :(
2011. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!