Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi tenyleg jo stressz...

A cigi tenyleg jo stressz ellen? Megnyugtat?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan ideges/stresszes vagyok az utobbi idoben az egyetem miatt. Egyszeruen nem tudom levezetni, ejjel sokszor megebredek... Van, hogy annyira ideges vagyok, hogy izzadok, a gyomrom faj... A szuleimnek pedig nem szeretnek errol szolni
2013. nov. 21. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
ne a cigire gondolj már egyből, inkább gyógyteákra, meditációs gyakorlatokra stb.
2013. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

És ha jó akkor rászoknál?

Annyira nem szeretem azokat a cigis dumákat, hogy azért szívja mert stresszes. Ki nem stresszes manapság?

Menj futni vagy eddz valamit, egészségesebb és az jobb is stressz ellen.

2013. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

N E M ! !

Próbálj a tanulási technikán változtatni. középiskolás módszerek itt már nem jók. A nehézségeket ismerd fel - kérj segítséget diákoktól vagy konzultációt tanártól.

Este ne a munka, tanulás, gép mellől dőlj az ágyba. Legyen egy félóra ott, ami csak azzal telik, amit szeretsz. Legjobb a zene, még jobb lenne, ha te tudnál zenélni.

Bach a Goldberg variációkat olyan embernek írta, aki rosszul aludt. Megnyugtatásképp. Működik:)

http://www.youtube.com/watch?v=N2YMSt3yfko

2013. nov. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Megnyugtat, de ahhoz el kell szívni legalább 3 dobozzal egy nap alatt!


És ezt egy egyetemista kérdezi....

2013. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
69%
A cigi lenne a legnagyobb hülyeség - valóban inkább valamilyen nyugtató hatású gyógyteára (pl. citromfű), meditálásra, esetleg rendszeres sportolásra lenne szükséged.
2013. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
A cigi olyan formában "nyugtat" hogy amikor elszívod, akkor megszűnik az elvonási tünetként jelentkező feszültség. Szóval, ha nemdohányzóként rágyújtasz, akkor az nem fog megnyugtatni.
2013. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem lenne jó megoldás, a gondok ugyan úgy megvannak.
2013. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tomi90 ***** válasza:
78%
Igen megnyugtat. Ennek ellenére nem ajánlom, mert könnyű rászokni, leszokni meg nagyon nehéz.
2013. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem mintha fájna, de mégis miért kell a válaszokat sorba lepontozni? Aki nem ért egyet az miért nem írja legalább le, hogy miben nincs igaza a fenti válaszolóknak?
2013. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Tévedés. Nem nyugtat a cigi. Amelyik dohányos már 3 órája nem szívott, és elszív egyet, akkor megnyugszik.(hiszi ő)

Pedig csak egyszerűen visszakerült a nikotin a vérébe, amiért korábban nyugtalan volt.

A cigi nem nyugtat, csak mikor szívod, akkor "megnyugszol", mert újra van nikotin a véredben, és nincsenek elvonási tüneteid.

2014. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!