Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigarettával szokjak...

Milyen cigarettával szokjak vissza? Még annó kék Szofival fejeztem be a dohányos pályámat, de most készülök az újrakezdésre.

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 04:23
1 2 3
 21/22 Tomi90 ***** válasza:
Nem az ujjamból szoptam, hogy hiányzik neki a cigi. Én már mindennel próbálkoztam, önerő, rágó, tapasz, e-cigi. Rágóval jutottam a legtovább 2 hétig. Ha meglátsz egy dohányzó embert az utcán, azonnal rá akarsz gyújtani. 5 perc kell maximum egy nagyvárosban, hogy dohányzó embert láss. Ismerek olyat, aki már több, mint 10 éve leszokott és még mindig kívánja a cigit, arról álmodik, hogy rágyújt. Soha nem múlik el. A leszokott dohányosok nagy része egész hátralévő életében azzal küzd, hogy ne gyújtson rá. Nem fizikailag nehéz, hanem mentálisan.
2014. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Remélem, azóta elvitte a tüdőrák a kedves kérdezőt! Inkább, mint minket akik nem szennyezzük mások levegőjét de kénytelenek vagyunk mindehol az ő mocskukat szívni....
ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!