Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ilyen lehetséges? (maris)

Ilyen lehetséges? (maris)

Figyelt kérdés

Egyik haverom, aki kemény füves, eldöntötte, hogy leszokik róla, mert mostanában nagyon kevés mennyiség is nagyon kiüti, úgy érzi, hogy ingadozik a vérnyomása, meg mintha egész nap a fejében zakatolna a szíve (józanon is). A kérdések?

1. Lehet egyáltalán ez, hogy az idő előrehaladtával kisebb adag is jobban megüt, pedig állítólag ugyanolyan fű, mint aelőtt, és szünetet sem tartott?

2. Kicsit aggódok érte, nem kéne szerintetek orvoshoz mennie? Már a szívpanaszaira gondoltam.


2013. dec. 1. 18:20
 1/2 anonim válasza:
AZONNAL MENJEN EL ORVOSHOZ
2013. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eü dolgozóként azt tudom tanácsolni, hogy csak akkor menjen dokihoz, ha az előzményeit is őszintén elmondja. Sok olyan álkivizsgálást láttam már, ahol nyilvánvaló volt a füves-mis háttér, de a beteg csak egy bizonyos panaszát volt hajlandó előadni. Az ilyen esetekben nem lehet igazán segíteni.
2013. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!