Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van rá esély, hogy még megjavu...

Van rá esély, hogy még megjavuljon a tüdőm? Szóval lehetek még egészséges?

Figyelt kérdés

Mint aki nem dohányzott sose? Vagy az már biztos nem lesz?

Most soha többé nem gyújtok rá, és ez most menni fog! Már sokszor megkínáltak, az elején még nehezen ment a "köszi nem!" de már simán! :D

Eddig idén cigiztem csak. Szóval előnyben vagyok olyanokkal, akik évek óta szívják!

De elszívtam olyan 10-15 doboznyi cigit, nem akarok sokat mondani, de kb ennyit. Mondjuk nyáron nyaralásnál volt 6 doboz, tavasszal kb 5, meg amennyit megkínáltak 1-1 szál.

Szóval kb olyan 10-15 dobozzal elszívtam. Amit már bánok, de ezért is soha többé!

De most kicsit beparáztam, mert bele gondoltam, hogy júj, mi van, ha már ennyitől károsodott a tüdőm, és lehet már valami bajom lesz ha már öregszem, és kiderül, hogy a cigizéstől, és akkor mi lesz!

De azt hallottam, még van esély, hogy fiatal vagyok, és a tüdőm, szervezetem cserélődik x év alatt a sejtek megújulnak, és lehetek még egészséges.

Van ilyen? Vagy ez csak urban legend?

19/F



2013. dec. 2. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
annyitól kutya bajod sem lesz....
2013. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van a tüdőnek regenerálódó képessége, igen. Ha nem szívsz többet, szerintem max 1-2 év alatt nem lesz nyoma a tüdődben. Nyilván, ha sokáig szívtad volna, akkor azokat a nyomokat már nemigen lehetne eltüntetni.
2013. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez semmi.. ha most abbahagyod semmi bajod nem lesz
2013. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz gond.
2013. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lesz hatása, az biztos. De nagyon-nagyon pici, elenyésző. Nem is tudom mihez hasonlítani, olyan kicsi. Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Tök jó, hogy így döntöttél. Légy kitartó.
2014. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!