Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizek. Az miért van hogy...

Cigizek. Az miért van hogy szinte állandóan cigiszagot érzek és néha ha rágyújtok nagyon rossz íze van a ciginek?

Figyelt kérdés
dohányzás, cigi,
2013. dec. 3. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert még kezdő vagy. Inkább hagyd abba. Manapság már könnyebb vagánynak lenni nélküle. Pl. kocsmában sem lehet már cigizni.
2013. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én döntésem volt... szóval elmúlik?
2013. dec. 3. 22:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Hátmert büdös füstölgő szar, hát milyen íze legyen? :D ha nagyon kitartó vagy, és elég ügyes, akkor majd idővel már nem érzed. Énis gyorsan nekiállok benzint inni, hátha egy idő után már nem vagyok tőle rosszul, mert ez az én döntésem :))

szóval igen, idővel elmúlik, és a szaglásod is úgy leromlik, hogy te már nem fogod érezni a saját szagod, csak a környezeted, úgyhogy majd ne lepődj meg :D kitartónak kell lenni ,de ne add fel, csak így tovább :)

2013. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a szervezeted tiltakozik a méreganyagok ellen.
2013. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cigizek és nem is vagyok anti dohányos, de azért ennyire nem legyünk már hülyék. Azért van cigiszagod mert cigizel (most télen pl. sálamba nagyon megmarad a szag) és azért van rossz íze a ciginek, mert nem ízlik neked. Egy okod sincs magyarul hogy miért cigizel, de ha mindenáron ettől akarsz többnek látszani mint ami vagy, akkor cseréld gyengébbre vagy szívj mentolosat, esetleg gyümölcsöset.
2013. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
Van egy két dolog a cigifüstben(kátrány) ami ilyen szar ízt hagy a szádban, a kezed is kátrányos és gyakran nyúlsz az arcodhoz...ez a szag amit érzel. a szöveteknek(függöny,bútorhuzat) húgyszaghoz hasonló szaga lesz a dohányfüsttől... Épp itt az ideje, hogy ne szokj hozzá.
2013. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!