Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Különleges cigi Bécsben?

Különleges cigi Bécsben?

Figyelt kérdés
Jövőhétem megyek a barátaimmal Bécsbe és gondoltuk veszünk valami különleges cigit, ami nincs itthon, tudtok valami jót ajánlani és árat is tudtok esetleg? Köszi.

2013. dec. 3. 22:28
 1/2 anonim válasza:

[link]

Nem tudok magyar cikket linekelni, de elvileg lehet ilyet kapni Bécsben, ha keresel képeket, akkor láthatod, hogy nem csak erősek, hanem eléggé extravagáns kinézetűek is. Előre szólok, elég drága lesz, ha jól hallottam akkor akár 4500 is lehet forintra átszámolva!

2013. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zolee1988 ***** válasza:
100%

Sobranie-t nem lehet már kapni.

Ajánlom a Black Devil-t, abból is a csokisat. Átlagban 4€20

Esetleg többféle Djarum-ot is találsz. Ha jól emlékszem 5€50 körül vannak.

Van valami epres borzalom, Sweetie néven, azt hiszem 4€ ért vettem, nekem nem jön be.

Van valami slim vaniliás csoda is, nevét nem tudom.

Ezeket trafikokban vettem ennyiért, kutakon jóval drágábbak, ha véletlenül ott lehet kapni valamelyiket.

2013. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!