Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok erről a kijelent...

Mit gondoltok erről a kijelentésről?

Figyelt kérdés
Szerintem, amelyik családban napi 2 csomag cigit van pénz megvenni, ott ne sírjanak, hogy mennyire szegények, ha ilyesmire van havi 50-60.000

2013. dec. 4. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudják letenni.
2013. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért azt nem hiszem, hogy az adagot csökkenteni sem. Nem 1, nem 2 olyan ismerősöm van, aki sír, rí, hogy milyen szegények, de azért szívják, mint a törökök, napi 2-3 dobozzal a 950-1000 ft-os cigiből...
2013. dec. 4. 09:09
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
ha valami panaszkodik hogy nincs penze, de a cigi ott log a szajaban, en mondjuk ilyen esetben nem szoktam lakatot tenni a szamra, ha sertodes van belole az se nagyon erdekel...
2013. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Részben igaz. De aki erős dohányos, az nem tud leszokni róla. Ha gondja van, akkor rágyújt, mert a cigi megnyugtatja. Ördögi kör.
2013. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
azt hogy igaz. Épp multkor olvastam erröl egy felmérést. A mély szegénységben élök közül van a legtöbb dohányos Magyarországon. Én is ismerek olyat aki azt mondja inkább nem eszik pár napig de a cigiröl nem mond le, na hát meg is érdemli akkor. Nem tudom sajnálni az ilyen embereket. Sajnos a családban is van olyan aki a gyerekeknek nem veszi meg csak a legszükségesebb élelmiszert de a cigire van meg a műkörömre pénz. Ha kérnek egy szelet csokit akkor rögtön jön az hogy tudod nekünk erre nincs pénzünk.... Szánalmas.
2013. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kérdezővel és a másodikkal értek egyet. A kérdés által érintett téma sokkal bonyolultabb mint gondolnánk és nem csak erről szól. Egy költői kérdés miért kell a 10éves gyereknek megvenni a drága okostelefont... Mindenki többnek akar látszani ami valahol érthető.
2013. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is szánalom a köbön, hogy a gyereknek normális kaját adni nincs pénz, de bagóra, műkörömre, minden avonos szarra van havi 40-50.000. Múltkor járok így boltban, anyja a kisgyerwknek azt mondja a Tibi csokira, hogy há nem lehet, az drága. Nem bírtam ki, odaszúrtam, hogy: bezzeg Marbit szívni 1000 ft-ért az nem drága, mi? Persze én voltam a köcsög, hogy nekem nincs gyerekem, én mit szólok bele? Prolik...
2013. dec. 4. 10:25
 8/16 A kérdező kommentje:
+amelyik kölöknek kell bagó, utolsó divatú ruhák, iphone, az menjen, és dolgozzon meg érte. 16 éves kortól diákmunka van bőven...
2013. dec. 4. 10:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen önző szülők... Aztán csodálkoznak hogy amikor megöregednek a gyerekeik leszarják őket...
2013. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos a cigaretta olyan komoly függőséget okoz, mint a heroin. Nagyon nehéz megszabadulni tőle.
2013. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!