Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen tünetei vannak a...

Milyen tünetei vannak a dohányzásnak? és meddig tartanak? (Didergés)

Figyelt kérdés

Az lenne a bajom hogy cigiztem és utána néztem a nikotin káros hatásainak.... fejfájás szédülés hányás (DIDERGÉS)

nos nállam pont a didergés tünete jelentkezett bővebben utána néztem más szóval (hidegláz és pont az óta van ez a folyamatos didergés amióta elkezdtem cigizni mert nyáron elszivtam egy dobozzal és semmi tünet nem jelentkezett de amióta megint elkezdtem azóta jelentkezett a didergés a (hidegláz)nos az lenne a tényleges hogy ez a didergés csak egy darabig tart napogik hónapokig mert én velem már két napja folyamatossan ez van ja és ha nem mulló tünet valamivel lehet gyógyítani külön megkérem azokat a válaszolókat hogy akiknél ugyan ez a tünet jelentkezett az írjon hogy esetleg meddig tartótt nála vagy mivel enyhítette stb.... eéőre is köszönöm a válaszokat :))


2013. dec. 4. 16:25
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és pont mostanába meg is fáztam ez betegség tünete is lehet ? vagy a cigizésért való tünet a valószínűbb ???

pl: fáj a torkom szamárköhögés.stb....

2013. dec. 4. 16:29
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán megfáztál, vagy csak hideg van és fázol. Nekem speciel reggel úgy lefagyott a kezem, hogy nem vettem észre amikor már a szűrőnél tartottam, és a cigi már égette az ujjam.


Mióta cigizel, és milyet szívsz? Esetleg váltottál-e, lehet most túl erőset szívsz és azért a tünet, vagy csak így reagál a tested és fél év után visszatértél és még nincs hozzá szokva.

2013. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szervezeted tiltakozik ellene.
2013. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első válaszolónak: Nyáron egy hétig cigiztem Soffie-val kezdtem annak elszvtam kb a felét és a többit kidobtam ert ugy gondoltam hülyeség a cigi de semmi mellékhatása nem volt (tünete) utána ugy döntöttem megin szívni akarok azt akkor elszívtam egy fél bondot kék bondot vagy szürke már nem emlékszem de akkor se jelentkezett ez a tünet nos most megint ugy döntöttem hogy szívok cigit még egy hete sincs hogy megint elkezdtem talán két három napja... (multifolter) mentolos-at szívok és amióta ezt szívom azóta van ez a didergés de én olyat is hallotam hogy valaki az erősebbet valaki a gyönkébbet bírja nem tudom mi van velem és szerinted el fol mulni ?? :((((
2013. dec. 4. 17:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg el is felejtettem mondani nem a kinti környezetben fázok hanem bent a házba fűtés melett :(
2013. dec. 4. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Jaj, kedves kérdező, akkor meg is van a válasz:) Azért vannak tünetek, mert te nem vagy dohányos, mivel gyakorlatilag még semmit sem cigiztél (egy hét alatt fél doboz és bagós tüdőnek pl. lófütyi). A te szervezetednek ez új, nincs hozzászokva és tiltakozik ellene (plusz mentolosat szívsz ebbe a kegyetlen hidegbe, nem csoda hogy fázol). El fog múlni ha abbahagyod, vagy amikor hozzászokik a szervezeted (ami néhány hét, akár néhány hónap is lehet, egyénfüggő). Van egy olyan érzésem hogy bőven 18 alatt vagy, és nem is azért szívsz cigit mert jól esik:) Cigizek és nem vagyok antidohányos, a tanácsom hogy tedd le inkább, aztán költsd a pénzt magadra, ruhára, barátra/barátnőre, finom sörökre, amire csak tetszik. Több pénzed marad, és több időd is hogy elköltsd:)
2013. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat sokat segítettél :))

és igazad van mert 18 alatt vagyok...

2013. dec. 4. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Uccsó jól nyomja. És tényleg hagyd a fenébe, nem éri meg.
2013. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!