Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Allen carr cigiről leszoktató...

Allen carr cigiről leszoktató szemináriumnál tényleg visszafizetik az árát, ha nem szoksz le? Tuja vki, h ez igaz-e? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Bejelentkeztem egy ilyen leszoktató csoportba, ami rohadt drága és mivel a könyvet már olvastam és egyáltalán nem éreztem késztetést tőle, h leszokjak, kicsit szkeptikus vagyok, h nálam működhet-e egyáltalán ez az agymosós módszer. Volt vki akinél nem és visszakérte a pénzt? vagy vki tud erről részleteket, h mi alapján kinek fizetik vissza? mert azt nem értem, h hogyan tudják ellenőrizni, h tényleg visszaszoktál vagy csak kamuzol, h visszakapd az árát? nem akarok naiv lenni, nekem ez gyanus. légyszi konkrétumokat írjatok, ne találgatást

#Allen Carr #pénzvisszafizetési garancia #cigiről leszoktató szeminárium #nem átverés?
2014. jan. 3. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, ha odamész és elszívsz előttük egy cigit (én úgy hallottam) akkor igazolod hogy nem sikerült, és visszaadják. Én sem hittem volna el, hogy ez így működik, mert "hát akkor elszívok előttük egy cigit, és megúszom ingyen", de miután túlvoltam énis a könyvön, eszembe nem jutott volna 20ezer forintért sem megint cigit venni a számba
2014. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát köszi a választ, de nem annyira értem ennek a logikáját, mert a szeminárium nem 20 hanem 60ezer, hát nem tudom, de sztem elég sok ember elszívna egy szál cigit ennyiért. És hát azt sem lenne rossz tudni, h honnan, kitől hallottad? Ő kötött velük szerződést és ez benne volt, vagy honnan tudja ezt? Ha vki még tud erre vonatkozót, nagyon megköszönném az infót! Esetleg van itt vki, aki megcsinálta a szemináriumot. Mindenféle tapasztalat érdekelne! És ez is nagyon, amit kiírtam kérdésnek. (nem azért, mintha ezzel akarnék üzérkedni, csak biztonságból, h ha nem jönne be, nem bukom-e ennyit.köszi előre is mindenkinek!
2014. jan. 3. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
én csak a könyvről hallottam, arról, hogy lennének ilyen szemináriumok még sosem, ráadásul a legtöbb ilyesmi általában átbaxás és pénzlehúzás... a könyv számomra hatásos volt, akinek nem, az szerintem nem is akar leszokni, vagy nincs értő olvasása.
2014. jan. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az egész könyv a szemináriumról szól, azt hosszú évekig csak előadásokon adták elő, aztán azért írták le könyvben, hogy mindenkinek elérhető legyen :D szóval létezik a szeminárium, az volt előbb
2014. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocs, ha pocsékolom az idődet, de amikor én leszoktam Allen Carr módszerével, még nem volt csoportterápia, ilyenen nem vettem részt. Ennek 3 éve. Előtte már többször leszoktam, de mindig visszaszoktam, mert nem értettem, hogy miért dohányzok. Azt javaslom, hogy olvasd el a könyvet még egyszer alaposan. Szerintem senki, és semmiféle terápia nem segít, ha nem tisztázod, illetve nem tudatosul benned az alábbiak:

1. Van-e motivációd a leszokásra? - Nekem volt, mert éreztem az egészségkárosító hatását.

2. A nikotin hatásmechanizmusának megértése. - A könyv segített megérteni azt az ördögi kört, amit a nikotin bevitele és hiánya hoz létre.

3. A nikotinelvonás tünetei nem annyira szörnyűek és hosszan tartóak, mint gondolod. - Ha egy kicsit mazochista vagy, végezhetsz közben önmegfigyelést, hogy szenvedsz a nikotinhiánytól, ami persze inkább lelki szenvedés, mint testi. Azután, úgy 3-4 nap után élvezheted, hogy nem is annyira hiányzik már, és mintegy megszabadulásként éled meg egy rabság alól.


Ha ezeket felfogtad és mégsem megy magától, akkor szerintem megéri a tanfolyam.

2014. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jah utánaolvastam, van ez a szeminárium, de szinte szóról szóra a könyvet adja elő egy ember, szóval, ha van értő olvasásod és nem ment a leszokás ezzel a módszerrel, akkor teljesen feleslegesnek tartom 600000ret feleslegesen kipengetni érte... oké visszafizetés meg minden, de mi van, ha pár hétre még le is szoksz, de aztán meggondolod magadat... akkor meg visszamenni a pénzedért a szarrágóság tetőfoka lenne... ha a könyvvel, vagy a hangoskönyvvel nem megy, akkor ez nem a te módszered, ahogy mellesleg írja is.... de lehet, hogy nem is akarsz leszokni, csak zavar az ára stb...
2014. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
minusz egy 0
2014. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de én olyan kommentet várok, ami nem elmélkedés, hanem vki aki TUDJA konkrétan, h igaz-e ez a pénz visszafizetési garancia!látott már vki élő embert, aki járt ezen a szemináriumon és mondjuk kötöttek vele egy szerződést arról, h visszakapja az árát, ha mégsem sikerülne? vagy aki visszakapta? Légyszi írjatok ha igen, nem hiszem el, h senki nincs, aki járt volna náluk. előre is nagyon köszi! (csak hogy érthető legyek, kölcsön kértem az árát hogy 3 hónap múlva, ha leszoktam, simán visszaadom, mert megspórolom a cigi árát, ha meg nem, akkor visszafizetik. de vajon ez igaz-e)
2014. jan. 5. 09:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel őket? Írtál alá valamilyen papírt, amikor befizetted? Azon is rajta kéne, hogy legyen. Ne legyél már így elakadva. Amit én írtam, azt hallottam, régen, hogy ez így működik, de nem tudom, én ilyen esetben nem kínlódnék, hanem felhívnám őket.
2014. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

jogos.. vsz az lesz, csak elég cink sztem ezen rugózni, még azt hiszik, h vmi szélhámos vagyok és nincs kedvem így beavatni őket az anyagi szitumba

szóval azért még mindig remélem, h akad itt vki, aki többet tud.

2014. jan. 5. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!