Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt aki szilveszterkor...

Van itt aki szilveszterkor cigizett utoljára? Hogy birjátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Szilveszterkor cigiztem utoljára, de már egyre jobban kéne, azt hittem nem lesz ilyen nehéz, pedig nem cigiztem sokat max. 7-8 szálát naponta, 5 éve dohányzom. Az a baj, hogy a környezetemben sokan cigiznek. Gyereket szeretnék ezért hagytam még most abba. Van valami praktika, hogy könnyebben menjen? L/25

2014. jan. 4. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbálj valami más pótcselekvést, séta bicaj kondi bármi. Tereld el a gondolataidat, menni fog te vagy az erősebb:)))
2014. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kb mennyi idő után múlik el a cigi utáni vágy? Hetek, hónapok?
2014. jan. 4. 14:13
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Ha gyereket akarsz, akkor ne cigarettázz, hanem szeretkezz. A gyerek nem a cigarettától lesz, hanem ha egy férfi alaposan lerendez óvszer nélkül.
2014. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%
en nem cigizek szilveszterota de mar itt bolondulok meg minden 5 percbe azt mondom feladom megyek elszivok egy cigit nagyon nehez vettem sok gyumolcsot azt eszem amugy kell 3het azt mondjak 12 evig cigiztem
2014. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Te hogyhogy így döntöttél?
2014. jan. 4. 18:57
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha akarod megcsinállak én is, hátha lesz babánk.
2014. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dragonline ***** válasza:

Éjfél előtt 5 perccel szívtam én is el az utolsó cigit

nem könnyű most, de nagyon határozott vagyok, bár az első nap a kisördög nem akart békén hagyni szerencsére nem hallgattam rá.

Számolom az órákat is 72 + 19 azaz 3 nap + 19 óra :))


Ez még nagyon az eleje az egésznek.

2014. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
dragonline! te miért szántad rá magad? hány éve cigizel?
2014. jan. 4. 19:39
 9/13 anonim válasza:
4es vagyok nagyon kohogok felek a tudoraktol meg sok mas gondot okozz legysz irjatok ha megis ragyujtanatok meg hogy birjatok
2014. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A nikotinfüggőség pár hét múlva elmúlik, de ilyen hozzáállással nagyon sokáig fogsz kattogni a cigin, sőt még évek múlva is támadnak majd cigizhetnék-rohamok. Ez a legnehezebb nem a fizikai függés. Én nagyon sokszor próbáltam leszokni korábban, de megőrültem egy cigiért mint most te. Ezt agyban kell mérlegelni, el kell engedni a cigizést, nem szabad rá úgy tekinteni, hogy megvonsz magadtól egy amúgy jó dolgot. Meg kell érteni, hogy semmiről nem mondasz le, mert semmi nem indokolja, hogy dohányozz, nincs rá szükséged. Nekem így sikerült.Az, hogy a gyerekvállalás miatt leteszed, az természetesen nagyon jó dolog, de ilyen hozzáállással nem lesz tartós. Akkor fogod örökre lerakni, amikor már nem akarsz dohányozni, nem úgy tekintesz rá, hogy megfosztod magad valamitől.

28 L

2014. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!