Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi? Milyet vegyek?

E-cigi? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Erős dohányos vagyok. Piros cigit szívok. Melyik E-cigi válna be nálam ami helyettesíteni tudná a hagyományos cigit?

Valami ilyesmit néztem ki elsőre: [link]



2014. jan. 5. 12:03
 1/5 anonim válasza:
64%

Nálam ez vált be. Ízre és érzésre szinte ugyanolyan még a mérete is megegyezik. Nem tudom lehet-e otthon kapni, de szerintem egy próbát megérne.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=OEr7ABoLUZs


Ha érdekel segítek beszerezni, szerintem nem okozna problémát.

2014. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Amit néztél az jó. Nekem is V3-as füstöl egy 1100-as ego akksin. Mondjuk az árát sokallom. Nézz szét jófogáson, apródon. Olcsóbban árulják. A helyettesítés pedig nem csak a készüléken múlik hanem a liquid-en is. Több erősség is van. Nekem speciel a 18mg-s már sok. A nikotin tartalmúak csak online rendelhetőek, mert kis hazánkban tiltott cucc, boltban csak nikotinmentes kapható.
2014. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aprodon van 6-7-ezerért 1100-mah aksival v3,vagy v4 patronal dupla szett ha az egyik lemerül és töltöd ott a másik az igaz hogy neked 18 mg-os lötyi kell ecigi online inen szoktam rendelni dll hozza utánvéttel aszem1400-ft de ha regisztrálsz ugytudom 500-ft kedvezmény van es későbi rendeléseknél is öszejön kb 300-400-ft kedvezmény ami azt jelenti hogy a szálitás 1000-ft körül van.Ha csak alapokat rendelsz meg nikotint +aromákat akkor fele se az ár it egy link a keverésről [link] De előbb javaslom 2-3 10-ml-es fojadék vásárlását azért,hogy meik izt szereted jobban.Én két éve szivom mindig másik ízeket keverek mert azaegyforma ízeket meg lehet unni.Nekem a dohányos ízek jönnek be,ezt szoktam gyümölcsel vagy mentollal keverni.Akeveréshez olvasni kell mert el lehet rontani,de szerintem sokal jobb ízek jönnek össze.Két éve egó-1300 és 900-mah aksival helix v3-mal tolom.nekem bevált.12-MG-os al kezdtem igaz napi másfél doboz kék golden után,egyik naprol másikra letettem a cigit.ÉN szeretek cigizni ez sokal jobb nem büdös érzem az ilatokat amiket adig nem és sokal jobb a közérzetem.
2014. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt az, amit linkeltél. Ez már a vastagabb (16 mm) aksi, cserébe rövidebb, mint az 1100-asok.

Egy ilyen aksi erős dohányosnál is kibír egy napot, reggeltől estig biztosan.

Én több, mint másfél éve tértem át 30 év dohányzás után egyik pillanatról a másikra az e-cigire.

Akkor egy 1100-as dupla szettet vettem még vatelines patronnal.

Azóta persze volt már sokféle aksim és patronom (majd lesz neked is).

Van aki elindul az egyre erősebb (persze vastagabb és hosszabb) aksik (modok) felé, egyre nagyobb űrtartalmú tankokkal, van aki viszont olyan, mint én, hogy egyre gyengébb folyadékot használok és igyekszem a minél kisebb (de azért használható teljesítményű) e-cigik felé közeledni.

Ezért van pl. 900-as aksim, ami pár órás távollétre pont elég (a 650-es már kevés), 1100-as, ami kibír egy jó fél napot és van egy tápegységem is, amit otthon használok, ha a gép előtt ülök. Akkor nem kell akku, addig legalább normálisan fel tudom őket tölteni.

Patronból szinte teljesen áttértem az alsó fűtőszálasra, de azért van itthon V3-asom is.

A tápegységet csak javasolni tudom, olcsó és változtatható feszültségű. Igaz, hogy zsinóros, de a gép előtt mindegy.

[link]

2014. febr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lehető legnagyobb jóindulattal mondom, hogy felejtsd el az e-cigit, ha erős dohányos vagy, de örökre.


Semmit nem ér gyakorlatilag, mindegy melyik modellt választod és, hogy hány wattosat.


A cigi hatását, csak a növénypárologtató készülékek képesek tökéletesen, sőt jobban megadni, mint maga a cigi.


Hab a tortán, hogy emellett még 1000-szer egészségesebbek is.

2019. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!