Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csináljak blogot arról, hogy...

Csináljak blogot arról, hogy hogyan is szoktam le a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Pszichológia szakon tanulok és a függőségről készítettem tanulmányt. Gyűlöltem a cigarettát, tényleg ki nem állhattam. Mivel úgy ismerhetem meg legjobban az emberek kötődését a dohányzáshoz, ha magam is alávetem magam. Tudatosan rászoktattam magam, majd fél év után ott tartottam, hogy napi másfél doboz cigit szívok és egész egyszerűen képtelen vagyok lerakni. Ennek köszönhetően kipróbáltam az alternatív módszereket, mindent amit csak lehet. Dokumentáltam mindent és a végén sikerrel jártam, mert már egyátalán nem dohányzom.


Titeket érdekelne egy ilyen blog?


2014. jan. 5. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

Engem érdekelne!

Bár már nem vagyok dohányos, ettől függetlenül szerintem lehetne érdekes, sőt, ha még egy kis poént is vinnél bele, lehet,hogy sok fiatalnak segíthetnél vele! (persze nem csak nekik)

2014. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Tubarózsa ***** válasza:
70%
Szia! Engem is érdekelne. :)
2014. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

"Titeket érdekelne egy ilyen blog?"


Nem. Ugyanis nem akkora ügy a dohányzásról leszokni. 25 évig, napi 2 dobozzal szívtam és gyik napról a másikra nem gyújtottam rá többet. Ennek negyedik éve...

2014. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Igen, érdekelne:)
2014. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Csinálj.
2014. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Már most is olvasnám, ha meglenne. :)
2014. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Linket :)
2014. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Amint végeztem a vizsgáimmal, neki is esek. A [link] címen megtaláljátok majd a bejegyzéseket, úgy 10 nap és jön az első. :)
2014. jan. 5. 18:51
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Látom már elhatároztad magad, én csak még +1 löketet akarok adni, főként azért, mert ha valaki direkt szokott rá erre és direkt átvette a dohányos életmódot, akkor mindenképp érdemes valamilyen dokumentációt készíteni róla.
2014. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
54%
Engem is érdekel, most tervezem, hogy leteszem.
2014. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!