Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem tudnak az erős...

Miért nem tudnak az erős dohányosok leszokni a cigarettáról?

Figyelt kérdés
ez olyan nehéz lenne? valami megakadályozza őket?

2014. jan. 6. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Nincs akaraterejük, inkább megvárják míg kimetszik a gégéjüket, vagy belehalnak. Akiben van annyi erő, az nem veszi a szájába, a többi csak humbuk

21/F

2014. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem. és van tapasztalatod? vagy valaki tud ajánlani leszokást az egyik ismerősömnek?
2014. jan. 6. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Faterom 40 év után van leszokóban. 1 hónap telt el sikeresen. Most a mentolos cukorka fogy, neki már az a rágyújtás :D
2014. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2014. jan. 6. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
(lézeres kezelés, hangoskönyv, stb).Egyszerűen nem kell szívni, el kell dobni. Tudom mondani könnyű.
2014. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
van aki fél év után is küszködik a leszokással (és nem azért mert rájátszik), más meg 40év után eldobja, és felfogja, hogy nem kell többé. Azon múlik, hogy komolyan gondolja-e az ember, és megvan-e az elhatározás. Ha ragaszkodik hozzá, felruházza mindenféle hülyeséggel a cigit (lenyugtat, csak úgy leszek boldog, nem tudok nélküle élni), akkor sosem tud leszokni, de aki ésszel feléri hogy miért akar leszokni, annak sikerül. (nekem sem egyből ment, de aztán mikor sikerült tényleg rászánnom magam, nem voltak szinte elvonási tünetek sem, már-már élveztem)
2014. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fene egye meg őket! Miattuk van ez a nagy szmog meg a klímaváltozás! Telefüstölték már az eget és tönkreteszik az ózonréteget!


Pusztuljanak el mind!

2014. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
senki nem írt ilyet. :) két kérdés múlva meg te fogsz sírni, hogy a nemdohányzók milyen gonoszak, mindenért a dohányosokat okolják :D
2014. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!