Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik az ismertető jegyei annak...

Mik az ismertető jegyei annak ha valaki füvezik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha épp nincs a hatása alatt, akkor semmi. Ha a hatása alatt van, akkor esetleg röhög szokatlan dolgokon, vagy le van lazulva nagyon.
2014. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tejet ad és gyakran mondja hogy múúú
2014. jan. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen beteg kérdéseket irogatnak ki
2014. jan. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

leginkább a szagról lehet kiszúrni, de alaptünet a vérben forgó szem, és a kelleténél több filozofálás...

régen mikor aktívan szívtam, sosem rakodtam a szobám mibdig tele volt szennyessel és a tányérokban kajamaradék... persze ez biztosan egyénfüggõ... netán gyanakszol valamely hozzátartozódra?

2014. jan. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A rendszeres használókat fel lehet ismerni. Tekintetből (beesett szem), viselkedésből, beszédből.. pl a túl sok elvont dologról való beszéd egyértelmű :D én ismerek olyat aki régóta napi szinten füvezik, alig lehet vele beszélgetni, mindenben mást lát, mindent belemagyaráz, pedig régen nem volt ilyen. bizonytalan viselkedés, nehéz döntési képesség, csökkenő megbízhatóság, ilyesmi. pszichológusok egyből felismerik még akkor is, ha épp nem szívott, de rendszeresen szokott
2014. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül hülye, aki rendszeresen szív... ismerek olyat aki már 15 éve rendszeresen tép, még sincs beesett szeme, és nem beszél hülyeségeket, mindemellett ügyvédként dolgozik szóval még nem csekély felelősség is van a kezében.
2014. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Volt egy-két ismerősöm régen, akik rendszeresen szívtak. Én azt vettem észre rajtuk, hogy a szemük lett furcsa. Nem beesett, csak mintha egy árnyalattal zavarosabb lett volna a szemük fehérje, és kissé mintha mindig könnyben úszna. Meg pár év után mindegyik olyan szikárabb, csontosabb lett. Nem mondom, hogy csont soványra lefogyott, csak valahogy megváltozott a testalkatuk. Nem tudom, hogy ez a fű, vagy más egyéb hatása, mert nem tartom velük a kapcsolatot. De szerintem azért erősen van köze hozzá...
2014. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a fűtől általában híznak az emberek ugyanis erős kajálási kényszert okoz:) a szemprobléma az tény, főleg a füst okozza, de van a hatóanyagban is értágító hatású, sőt aki allergiás a kenderre...

én személy szerint 16 évesen kezdtem, 18-22éves korom között szinte napi szinten szívtam, mostanra, most télen mikor sok a szabadidőm, előfordul, hogy haverokkal havonta 2* is kivonatozunk Hollandiába, de negyedévente egyszer biztosan kint töltünk egy egy hétvégét, ha ezt is rendszeresnek vesszük, akkor már én is 13 éve fogyasztom, viszont füst formában már 2 éve egyáltalán nem, süti formában pedig a szemen alig látszik valami.....

2014. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de persze "kapudrog" (utálom ezt a szót)

tehát ha az ismerőseid szerinted lesoványodtak, akkor valószínűleg ők továbbpróbálkoztak amfetamin irányokba...

2014. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!