Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Betiltották a mentolos cigiket?

Betiltották a mentolos cigiket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy októberben szavazott róla az Európai Parlament, hogy az ízesített cigiket betiltják. De én úgy tudom, hogy még nem fogadták el végelegesen, illetve ha elfogadják, akkor is a tagországoknak 1,5 éven belül kell törvénybe iktatni, és 5 éven belül kell kivonni a forgalomból ezeket.

Ennek ellenére mentolos cigit (Zöld Chesterfield, de a többiből se nagyon volt) most már kb. egyik budapesti trafikban sem találtam, mindenhol azt mondják, hogy nem kaptak. Betiltották, vagy csak átmeneti a hiány?



2014. jan. 8. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak átmeneti. :) Én ma vettem mentolos Marlborot.
2014. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Széll Kálmán tér 3, KFC mellett a mentolos chesterfiels 800 Ft. És minden másból is van mentolos. :)
2014. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De megszűnt, felhívtam a Philip Morrist. (ők gyártják).

A hozzájuk tartozó összes mentolos cigi gyártását leállították. Pl. pattintós Marlboro sem lesz kapható.

2014. jan. 26. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!