Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A honvédségnél az alkalmassági...

A honvédségnél az alkalmasságin, a drogtesztet mennyi időre mutatják vissza? Gondolok itt a THC-ra.

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint már többen is írták vizeletből két hétig lehet kb kimutatni,hajszálból életed végéig,de nyilván ez egy elég költséges eljárás és nem fogják alkalmazni. Pláne mert a honvédség,és a vám és pénzügyi ellenőrök közül is többen fogyasztanak marihuánát,mint azt az átlagember gondolná. Személyesen is ismerek ilyeneket.
2014. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor szerinted nincs okom parázni? csináltam egy gyógyszertári tesztet és nem mutatott ki THC-t... de viszont olyan szintetikát igen , amiről életembe nem is hallottam , és nem is próbáltam...
2014. jan. 27. 14:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Vizeletből nézik, és attól függ mit szívsz , ha BIO-füvet (műfüvet) akkor nem mutatja ki csak 3napig kb , ha eredeti Hollandot , akkor 20napig mutatható ki a vizeletben. Ajánlott zöld teát inni , az kiviszi. Csak gyorstesztet csinálnak , 1 indikátort belemártják a vizeletbe és már kész is. És a drogtesztem nekem is ilyen volt hogy a THC-t nem mutatta ki de Opium meg ilyenek amiket még nem is láttam azokat igen szóval 1 kalap *** nem ér.
2014. jún. 26. 02:49
 4/5 A kérdező kommentje:
és most kajak magamnak válaszoltam uristen
2014. jún. 26. 02:59
 5/5 radnoti885 válasza:
Szóval thc nem igazán mérnek . csak mert én is ebben a kalapban vagyok honvétség kezdete fizikai, orvosi minden meg ezzel is rémísztgettek(drogteszt) . én meg hülye fejemmel sikeresen benne voltam a dologban . hogy megy ez ott te jobban vágod
2015. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!