Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az baj, hogy tegnap elszívtam...

Az baj, hogy tegnap elszívtam egy füves cigit és két hét múlva megint fogok?

Figyelt kérdés

Most fogok harmadjára két hét múlva,az elsőt két éve szívtam.

Lesz valami bajom?



2014. jan. 22. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ennyitől még nem,de így fogsz szépen lassan ,észrevétlenül rászokni.
2014. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Igen, rá fogsz szokni, és ne mond,hogy nem ,mert így az lesz a vége! Én így szoktam rá a cigire, de azóta letettem.
2014. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A fűnek magának nem lesz negatív hatása, de ne szokj rá se a dohányra, se a folyamatos füvezésre, egyik se tesz jót.
2014. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2014. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Lexarom! Szívd! Minél gyakrabban,minél többet! Fel tud dühíteni az emberi butaság! Azért,mert valakinek nem tetszik a válasz,attól még az igaz!
2014. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

én nem pontoztam le senkit csak úgy megsúgom,pont az hogy mindenkit fel,és engem is nyugi,és nem az érdekel hogy rászokom vagy sem,mert tuti nem fogok (igen,sablonos szöveg)az érdekel hogy tesz-e káros hatást,de mindegy.

azért mert még ti nem próbáltátok ki nem kell ítélkezni,jézusom...

rengetegen csinálják és fogják is ;)

2014. jan. 22. 17:36
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Az biztos. Amúgy nem akarok papolni Neked,de a dohányzásra is így szoknak rá az emberek (én is),hogy először csak megpróbálom,egy idő múlva még egyet,aztán még rövidebb idő múlva megint egyet,aztán lassan minden nap egyet,majd többet. Aztán már szenvedhetsz,ha rájössz,hogy hülyeség és nem jó.
2014. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

elhiszem és köszi az őszinte válaszodat,nem akarom én minden héten sőt szerintem utolsó alkalom is lesz,"egyszer" ki lehetett próbálni :P

(elsőre nem hatott,másodjára meg rá izgultam)

2014. jan. 22. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
A dohányzást a füvezéssel összekeverni, hát hogy is mondjam. Erősen tudatlanság. Ha olvastatok volna a témában tudományos igényű publikációkat, akkor tudnátok, hogy a füves cigiben az egyetlen addiktív szer a dohány. A kannabinolok nem okoznak függőséget. Ha a seggetek a földhöz csapkodjátok akkor sem, ez mára tudományos tény lett. Változik a világ. :)
2014. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az még erősebb tudatlanság,ha valaki úgy gondolja,hogy a cannabisnak nincsenek káros hatásai. Ennek sem ártana utána olvasni!

Szerinted a sok marha,aki óv tőle,nem teszi legálissá, azért teszi,mert irigy?

2014. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!