Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elítélnétek egy 14 éves...

Elítélnétek egy 14 éves lányt, aki a barátai által szokott rá a dohányzásra?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz hogy 14 évesen cigizek?

Nem azért csinálom hogy most "menő" legyek egy társaságba,vagy ilyenek. Csak kíváncsi voltam és megtetszett. Kíváncsi vagyok a véleményekre..



2014. febr. 4. 22:59
1 2
 1/11 gelazso ***** válasza:
26%
igen " gáz" de mindek korban, nem csak 14 évesen. nyugaton már csak inkább az alsó társadalmi rétegek cigiznek, azaz a müveletlenebbje
2014. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha jót akarsz magadnak, és nem cigire költeni a kajapénzed, akkor inkább csak alkalmanként, ha megkínálnak. Gáz, ha nem a saját pénzedből vetted, pedig 14 évesen nehezen a saját pénzed.
2014. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jot akarsz szokj le rola meg most, mert kesobb nehez lesz.
2014. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem az alapján ítélem meg az embereket hogy dohányoznak-e
2014. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tetraedrit válasza:
64%
Mindig jönnek a sok hülye blablával az emberek hogy ne cigizz mert hogy az NEM JÓ! hát az a szomorú valóság hogy tényleg nem jó. azt a pénzt amiből eddig cigit vettél költsd inkább a leszokást segítő termékekre. aztán ha sikerült azt a pénzt költsd inkább ruhára, esetleg valamire gyűjts amit nagyon szeretnél megvenni. hidd el. az is ösztönözni fog hogy ne a cigire költsd a pénzt. Még az szóljon a cigi ellen hogy rohadtul kellemetlen smárolni olyan emberrel aki cigizik. piszok büdös nem csak a ruhája de a szája is. tapasztalat. próbáld meg. tényleg nem szép látvány ha egy nő szájában lóg a cigi.
2014. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Amit belinkeltem könyvet, az egy ingyenes 100%-os megoldás, csak a könyvet kell figyelmesen elolvasni. Ha valami problémád/észrevételed van, írj nyugodtan nekem privátot

2014. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el. De azt mondani, hogy a "barátai által" nem más, mint a felelősség elhárítása saját magadról. Az, hogy dohányzol a Te döntésed, senki másé!

Csak annyit javaslok, hogy ne szokj rá, mert tényleg nagyon nehéz leszokni róla! Nem csak a függőséget okozó anyagok miatt, hanem azért is, mert egy idő után rituálé szerűen, beépül a hétköznapjaidba, megszokássá válik (kávé mellé, ebéd után, beszélgetéshez stb.).

Az egészségkárosító hatásáról és a pénzről nem is beszélve.

2014. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem önmagába az a gáz hogy dohányzol hanem az hogy függőség miatt problémáid lesznek. Meg kellene próbálnod letenni.
2014. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nem 14 évesen már énis szívtam
2014. febr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Jaj Ne tedd! Ezt csak jóindulatból írom. A kislányom 12 éves. Én sajnos dohányzom. (43 éves vagyok) De Ti fiatalok vagytok. Én 40 évesen kezdtem. Féltelek benneteket. Még előttetek áll a jövő. A gyermekszülés. Vigyázz az egészségedre. Kedves 14 éves lány. Önmagadért is! Biztos vagyok benne, hogy egy intelligens , értelmes lány vagy! Már csak azért is, hogy feltetted ezt a kérdést. Vigyázz magadra! Minden jót kívánok!!
2014. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!