Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a leggyengébb pattintós...

Melyik a leggyengébb pattintós cigaretta?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre köszönöm!

2014. febr. 11. 18:40
 1/8 anonim válasza:

az a lenyeg, hogy pattintos legyen, vagy az, hogy mentolos?

egyebkent nyugodtan kerdezd meg az eladot. en anno szurke dunhillt szivtam (pattintosat), ez erossegben ilyen also kozep. szerintem annal gyengebb nincs, de javitsatok ki, ha tevedek :)

sima mentolosbol szerintem van gyengebb, illetve en mar nem magyarorszagon elek, itt van, lehet, hogy otthon nincs.

2014. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy pattintós legyen :)

És köszi!

2014. febr. 12. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a pattintósban ugyanolyan mentol van elvileg. De nem egyszerűbb sima mentolosat vagy anélkülit venni, mint pattintgatni? Én ezt a pattintgatósdit nagy hülyeségnek tartom :D
2014. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
en nagyon szerettem elpattintani, rituale volt, de persze embere valogatja.(mikor pedig nemdohanyzok kisertek le cigizni, ment a harc, hogy ki pattintsa el :D ) olyan ismerosom is volt, aki hol igy szivta, hol ugy, attol fugg, milyen kedve volt :)
2014. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kell pattintós mert szeretem a mentolosat. Viszont azért kell, hogy gyenge legyen valamint hogy ne legyen a dohány mentolos benne mivel "speciális" cigihez is felhasználom a dohányt amibe nem szeretem ha erős mert ugye abba nincs szűrő valamint tulsagosan elveszi az ízét a lényegnek..:)
2014. febr. 14. 15:15
 6/8 A kérdező kommentje:
És a barátnőm is szereti mindenkiét elpattintani..:D
2014. febr. 14. 15:16
 7/8 anonim válasza:
vahahahaaha :D felnevettem, eszembe se jutott ez az opcio, de igen, ez is ott van a lehetosegek kozott. megy a pacsi! :D
2014. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:DDD
2014. febr. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!