Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek van valami komolya...

Szerintetek van valami komolyabb bajom azon kívül hogy ekkora idióta gyökér vagyok?

Figyelt kérdés
Hétvégén bio füvet azaz herbát szívtam (az volt az első és utolsó alkalom). Nagyon kattogott a szívem és kicsit nehezebben vettem a levegőt (eléggé megijedtem). Az ezt követő napokon olyan érzésem volt/van néha mintha a kelleténél gyorsabban verne. A szívem és talán mintha a levegőt is nehezebben venném. És ma reggel amikor felkeltem olyan érzésem volt mit ha picit szúrna a szívem. De szerintem csak bebeszélem magamnak :S. Szerintetek ettől a szartól lehet ilyen bajom? Vagy ha valamilyen komolyabb bajom lenne a cucctól akkor már nem nagyon írogatnék itt?
2014. febr. 18. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon valószínű, hogy nem írogatnál itt, ha bármi komolyabb bajod volna. Figyelj oda magadra egy kicsit - nagyon nem kell! -, és ha úgy érzed, hogy nem múlnak a tünetek, akkor menj el egy dokohoz. nem kell félni, az orvosok is emberek! Ők is voltak fitalaok, ők is csináltak szamár dolgokat, nyugi! :)Megértőek. Az a lényeg, hogy nézzék meg a szívedet, hogy megnyugodj.


Úgy látom, hogy elég alaposan megijedtél és leckének is jó lecke volt, úgyhogy nem cseszegetlek, mert nincs értelme. Te se tedd, nem kell magad belehergelni semmiféle túlzott bűntudatba. Kipróbáltad, láttad, hogy nem jó, végiszenvedted, amíg kitisztultál és megkaptad a leckét. Okos ember a maga kárából tanul a legtöbbet.


Na, nyugi! :)

2014. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Kicsit könnyítettél a lelkemen :)
2014. febr. 18. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!