Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az mostanság hogy...

Miért van az mostanság hogy olyan mintha nehezen jutnék levegőhöz?

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet csak beképzelem magamnak de olyan mintha nehezen kapnék levegőt. Mélyeket lélegzek néha, de van hogy csak akkor tűnik fel ha egyedül vagyok és rákoncentrálok. 1 éve dohányzom maximum 1-2 hónappal több mint egy éve, viszont édesanyám jóvoltából a múlt hónapban információt szereztem arról, hogy gyerekkoromban egy tüdőgyulladásom szövődményeképpen egy folt jelentkezett a tüdőmön ezért kerüljem a dohányzást(ez akkor jött fel mikor 1 hónapja lebuktam suliban a cigivel) azóta érzem ezt, főleg esténként, de van amikor suliban is, bánt hogy mi lehet ez. Esetleg mással is fordult már elő?? Ha valami nem lenne tiszta, kérdezzetek és írok kommentbe 18/F
2014. febr. 18. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet, vagy bebeszéled magadnak az új információ miatt, vagy tényleg van valami a tüdőddel, pl. kezdődő asztma. A legjobban azt tennéd, ha leszoknál a dohányzásról és a biztonság kedvéért elmennél egy tüdőszűrésre.
2014. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
véleményed szerint lehet súlyos kimenetelű?
2014. febr. 18. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz lehet sokat stresszelsz és/vagy valami allergiád van.
2014. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én nem vagyok orvos, de szerintem ha nem előbb, akkor utóbb igen, lehet súlyos. Jobban teszed, ha nem veszed félvállról ezt a dolgot, már egy "sima" asztma sem túl poénos dolog.
2014. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!